Aktív témák

  • csongeee

    csendes tag

    Sziasztok
    Segítségeteket szeretném kérni egy elég furcsa és kellemetlen probléma megoldására.
    Windows 7 operációs rendszerem van,az történt,hogy nyomtatni szerettem volna egy dokumentumot aminek nyomtatása nem egészen sikerült,kiirta a rendszer,hogy nem ismeri fel a nyomtatót.
    Gondoltam HP nyomtatóm szoftverét uninstalálom és újra instalálom,revo uninstaler-el probáltam unins.....,de kiirta,hogy nem tud visszaállitási pontot létrehozni ami már szokatlan volt,de végül is sikeresen uninstalltam.
    Újraindítottam a gépet és azt látom,hogy nincs internetem,videót nem játszik le,hang nincsen,játékok nem indulnak.
    Drivert frissítettem de nem hozott eredményt,próbálkoztam a rendszer visszaállitással,sikertelenül,mert azt irta nincs korábbi visszaállitási pont.
    Ami még furcsa, folyamatosan akar frissíteni.....ezt a hibajelenséget több ismerősömtől hallotam,nekik is windows 7 ultimate rendszer fút.
    Nem hiszem HP szoftol kelettkezett volna a probléma,mert az emlitett ismerősöknek nem használnak Hp nyomtatót.
    Segítséget előre is köszönöm

  • Воланд

    titán

    válasz csongeee #1 üzenetére

    Windows 7 /Olvasd el az első hsz-t!/

    - Fáradj át a linkelt topikba, ezt bezárom. Topiknyitás előtt használd a keresőt!

    [ Módosította: Ndruu ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Aktív témák