Új hozzászólás Aktív témák

  • roflman

    csendes újonc

    Nem rég vittem ki másodszorra is a játékot. Írnék róla egy kis összegzést.

    Első alkalommal normal solo, míg második alkalommal hard solo-t játszottam. A játék ezeken a difficulityken szerintem könyebb, mint egy Dark Souls game, de azért akadnak meglepetések itt is. Egy kis shooter tapasztalat nem árt a játékhoz. Nightmare DIFF-et nem próbáltam ki, de egy bizonyos TRAIT szint után valószínű az is solozható. Igazából csak +HP és +DMG a különbség a DIFFEK között. Új BOSS abilityk nem jönnek be. (Najó a majom boss többször leugrik a földre, hogy meggyepáljon, meg pár ilyen apróság azért akad)

    Kicsit sajnálom, hogy nem vittek bele több ötletet a történetbe és ha új bossokat akarunk látni, akkor rerollolni kell az egész világot. Mindemellett nekem az első és a második run teljesen különbözött egymástól, gyakorlatilag csak is azok a Bossok voltak ugyanazok, amik nem lehetnek mások a történet miatt és még így sem láttam minden BOSST!

    PRO:
    - Gunplayek nagyon élvezetesek még így thirdpersonban is
    - Bossfightok változatosak / alternatív kill lehetőségek külön tetszettek / World bossok is jók
    - Móddolási lehetőségek elég jók és érdemes váltogatni őket az adott fightokhoz
    - 3éves configon is (6600k,rx480,16gbram) is szépen muzsikált 60+FPS a legtöbb helyen 1440P-ben (MED settings). HDban mindig megvolt.
    - CO-OP (érdemesebb nehezebb fokozatot választani, ha így játszátok)

    CONTRA:
    - csekély story
    - az árusnál csak armort/ vagy weapondmget lehet fejleszteni :\
    - 1szeri végigjátszásra kb a game 40-45%át látod. (nem biztos, hogy mindenki szeretne rerollolni)

    Legnehezebb BOSS: Harrow hard mode solo - Agyfaszt kaptam tőle majdnem 2 órát vett el az életemből :D számomra messze a legnehezebb boss volt az összes közül, nem tudtam normálisan kezelni azt a renteget az addot meg a BOSS-t, ami párszor akkor is 1hitel ha full HP-n voltam. Sztem vagy 10féle mode-ot / fegyvert próbáltam ki rá, mire egyszer minden összejött. (50% meleedmg redu perk nem működik a boss abilitykre, de az addokra igen)

    240+-os TRAIT szinten hagytam abba, nem valószínű, hogy rápróbálok 3-szor is, mert úgy érzem annyi nem maradt már benne, hogy megérje. Az achivementek 85%-a kész lett steamen. Talán később még visszanézek rá.

    40 eurot nekem megért.

Új hozzászólás Aktív témák