Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Kvelstadt #754 üzenetére

    A kovácsnál való sorbanállás valós kényelmetlenség, de pl. én ma letudtam annyival, hogy amíg a többiek ott voltak addig elmentem az árusokhoz feltankoltam, nem kell mindenkinek egyszerre mennie mindenhova Ward13-ban. Amúgy én a craftolós csajszit nem értem, alig van nála cucc amit vehetnél, a craftolás meg elfért volna a kovácsnál +1 fülön.

    Lassan a 2. rollnak is a végére érek/érünk. Ezt a kört végig coop-ban játsszuk Tatyla-val, igaz, hogy ő sokkal magasabb szinten van nálam, de még neki is tud újat adni/mutatni a játék, nekem meg majdnem teljesen más az egész. Olyan pályaelemek/csempék is jelentek meg amiket még nem is láttam és azok is teljesen más módon voltak elrendezve amiket igen, pl. Rhom-ban az első körben a Monolith volt az Undying King palotája előtt ebben a másodikban pedig a Wasteland Merchant. Amit tudtunk másképp oldottunk meg, de Ixillis-éket egyszerre megölni nem volt cérnánk. Most egyelőre úgy néz ki ez lesz az első Platinám, már csak 1 Boss trófea és 3 gyűjtögetős (200k scrap, 30 trait és 15 weapon mod) hiányzik :DDD Ez a játék bitang jó csak 1-2 technikai dolgon kell túltennie magát az embernek, de a játékmenet az hihetetlenül penge és megunhatatlan.

    Az összefoglalóba természetes berakok mindent ami meg lett idő közben, ami olyan ahhoz teszek be leírást is illetve ha ennek a körnek is végére érek akkor írok egy bemutatót Logout-ra mint ahogy más játékokból is szoktam.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák