Új hozzászólás Aktív témák

  • marcedli

    tag

    Nos... én az vagyok, aki R2-t szeretett volna, de sajnos az előfizetéses rendszerben már nem éri meg az alapfunkciók nélkül.
    Így egy Onyx Boox Note Air 2 lett, ma jött meg.
    Nagyon tetszik a kütyű, erre már gyári fóliát is raknak, ami tényleg papír hatást kelt a tollal együtt. Természetesen a tollat első mozdulattal leejtettem heggyel lefelé, szerencsére az egyik kollégámnak van egy R2, Így rögtön pótolni tudtam, mert volt tartalék hegye, amit sajnos az enyémhez nem adnak, de legalább kompatibilis.

    Tudja valaki esetleg, hogy itthon hol lehet ebbe hegyet venni?

    ami a legelején látszik, hogy a szöveg felismerés sokkal kevésbé hatékony az Onyxon, Ugyanakkor nekem erre nincs is feltétlenül olyan nagy szükségem. Ezért kárpótol a google play, és a különféle android alkalmazások használhatósága.
    A különféle fájlok átmozgatása kissé nyögvenyelős, mivel iPhone-t használók, és arra sajnos nincs még Onyx alkalmazás. Ez könnyen megkerülhető, ha azonos wifi hálózaton van két készülék, dehát ez nem egy feltétlenül kényelmes megoldás, Mivel a szinkronizáláshoz egy honlapon keresztül kell feltölteni a fájlokat.

    A jegyzetelés teljesen tökéletesen működik, könyvek olvasása, PDF ek kezelése a beépített alkalmazásokkal hibátlan.

    #csakawaze

Új hozzászólás Aktív témák