Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Mike #334 üzenetére

    De mi a fenének akarjak vele küszködni ha ott a bill egér lehetőség pc-n? Azt ha akarom ugyanúgy tudom "konzolosítani" magyarul játszhatom kanapéból tv-re kötve (egy ideig játszottam is így még a gta-t is) de én is próbáltam a konzol kontroller párost (öcsémét nem sajátot) de úgy voltam vele hogy vagy most lerakom qrva gyorsan a kontrollert vagy kénytelen leszek venni öcsémnek egy új konzolt vagy tv-t :DDD

    Anulu79: A C-n játékok vannak így nem mindig csak 2 vagy 3 lehet a 256Gb-s ssd-n egyszerre ;] , a többi 3 hdd-n meg főleg FullHD, 3D és 4K filmek. Elég sok fénykép meg videó és extra 2 helyen is biztonsági mentés a fontos dolgokról.
    Lassan kinövöm ezt a tárhely menyiséget is de már itt is bajba kerültem a 3 hdd miatt mert az új házam csak kettőt támogatott de megoldottam belekerült a 3 de az egyértelművé vált hogy nem lehet egy negyedik a bővítés. Ha arra lesz szükség akkor ezeket kell nagyobbra cserélni aztán jöhet egy brutál hosszadalmas átmásolgatás rész. Próbálom halogatni amíg csak lehet :D

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák