Új hozzászólás Aktív témák

  • Poszy

    csendes tag

    válasz nyunyu #26 üzenetére

    Üdv!

    Csak véletlenül tévedtem be ebbe a topicba, de sok dologban én sem értek egyet veled. :( Nekem is Realtek HD 7.1-es csodám (volt) van, de csak dísznek integrálva, mert olyan szép az a piros fény ami hátulról szűrődik ki... :DDD és valóban lehet hallani a különbséget az alaplapi és nem alaplapi között. Digiten is. Nekem is Gamer karim van és Vista alatt kutya füle problémám nincs a kártyával. Van még néhány ismerősöm és Win7 alatt is gond nélkül használják a kártyájukat, persze a driver még nem forrotta ki magát teljesen, de az oprendszer sem. :) Időben lesz driver (jól működő) mint ahogyan eddig is volt. :) Részemről nekem sem kellene alaplapi, azóta, hogy megvan a kártya. kb fél éve. Egyet tudok érteni Kis zöld Izével. Ilyen a számítástechnika, na meg a marketing. :) Nem értem, hogy miért nem kedveled ezeket a kártyákat. :F Sokan akik beírnak ide a fórumba, hogy ilyen szar meg olyan szar a creative, az tudom sajnálni. Szerinted hány olyan ember van akinek rendesen működik és nem írnak be? ;) Ez felesleges fröcsögés, szerintem. Továbbá azt sem értem, hogy miért beszélsz az Audigy 4-ről miközben szó sem esett arról a kariról. Szerintem hangminőségben az a kártya, még az AU2ZS szintjét sem éri el. A Realtekről ne is beszéljünk. :DDD Természetesen én sem értem, hogy ha egy aránylag jó karit be tudna szerezni a srác úgy 17k környékén, akkor miért ne tegye? :F Mivel jár rosszabbul egy Realtekhez képest, mert szerintem semmivel. Valóban csak előrébb lehet, hátrébb biztosan nem. :K Egyébként érthető és "jogos" amit írsz, persze ez sem feltétlenül így van, csak nem értem a logikádat. 17k az nem sok pénz, pláne hosszútávra. Végülis nem 1 évre vásárol kártyát az ember. Vagy nem? Nem értem, hogy miért ne vehetne egy jobb kártyát a srác. :F Egyéni vélemény, kéretik nem megkövezni. :R
    Én úgy is tudatlan vagyok, mások mindig okosabbak. :)
    Nekem amúgy teljesen mindegy, hogy ki mit használ. :K

    Üdv! :R

    [ Szerkesztve ]

    "A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

Új hozzászólás Aktív témák