Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Hát nem egy mai dolog, de mivel nem igazán találok róla túl sok hasznos tesztet, szeretném kérni a tanácsotokat. Mivel nem illett bele egyik topikba sem, ezért nyitottam egy új feleslegestémát neki, ha nem baj.
    Mi a tapasztalatotok a ReadyBoosttal kapcsolatban? Érdemes egy 7200rpm-es viszonylag gyors vinyó+ 2+giga ram mellé használni?
    Veszélyezteti a pendrive élettartamát - tekintettel arra, hogy az ember általában 5-6 év után úgyis a szekrény mélyére dugja? Nagyjából mit kéne, hogy érezhetően befolyásoljon?

    Pár napja tesztüzemben használom a következő módon:
    -Sandisk Cruzer Blade 16GB (USB2-es, közepesen gyors pendrive) // 6GB ReadyBoostban
    -Seagate Barracuda 7200.12 500GB merevlemez + 2x2GB 1400Mhz cl9 ram

    Változás:
    Amikor bebootolok, vagy frissen csatlakoztatom (de szerintem máskor is), vadul dobálgatja percekig 5-10MB/s lemezírási művelettel a HDD-t, utána már csak 1Mb/s alatt rajzolgatja erőforrásfigyelőben a cápafogakat párszáz KB/sec-kel.
    Tömörítés, programok indítása nem igen gyorsult, sőt amikor cseszegeti a merevlemezt még lassulhat is.
    Boot talán gyorsult, de nem mértem még. Programok gyorsulását nem tudnám megítélni, szóval semmi érdemleges infót nem tudok mondani erről.

    Valami véleményt/hozzászólást légyszi bökjetek, főleg aki tényleg használja is a R.Boostot.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz CoolMan #2 üzenetére

    Köszi a linket

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Aktív témák