Új hozzászólás Aktív témák

  • Kajt

    tag

    A kijelző érzéketlenségéhez annyit szólnék hozzá, hogy szerintem nem érzéketlen hanem túl érzékeny. Értem ez alatt azt, hogy néha azért nem veszi "rákoppintásnak" a mozdulatot, mert egy picit oldalra is kimozdult az érintés. Emiatt van az, hogy olyan mintha nem értünk volna hozzá... egyszerűen csak nem egy ponton való érintést érzékel. Tipp: relatív függőlegesen kell a mozdulatot végezni :D
    Ez szerintem megszokás kérdése, és ez senkit ne riasszon el. Lassan egy hónapja van meg és imádom.
    Tegnap történt, hogy próbavideót csináltam, letöröltem, majd lőttem egy több mint 100 Mb-s videót(megfelelő fényviszonyoknál brutál)... utána vettem észre, hogy kitörlődtek a képeim mind!... ideges is voltam, hogy felülírta vagy valami ilyesmi... később jöttem rá, hogy a gyári galériában a mappákat úgy jelöli, hogy az utolsó készült kép/videó van kint mint borító és olyan mintha mér benne lennénk a mappába... és én egy mozdulattal töröltem az egész mappát, amikor csak utolsó videót akartam :D... igazi User Error. Gondoltam elmesélem, nehogy más is így járjon... én visszatértem a QuicPic-hez :D

Új hozzászólás Aktív témák