Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Solten #26 üzenetére

    User error egyértelmű. Én mondjuk vagy a kedves rokon fejébe húztam volna a tévét.
    Azon a szervízdíjon nem kicsit elcsodálkoztam. Szerintem csak ők is simán le akarták húzni.
    A másik kérdéses pont, hogy ha ő olyan nagy szoftvermérnök kiafaszagyerek, akkor hogy a francba nem tudta megoldani azt, amit telefonon meg sikerült?!

    Nekem is "régi" LG tévém van, 2012-ben vett 2011-es széria (LW). Kb. 1 hónapig volt netre dugva, amíg izgalmas volt az okostévé dolog, azóta butatévéként meg monitorként funkcionál. Vagyis most épp az sem, mert nem ad képet sem :(
    (netre egyedül FW frissítés erejéig szoktam anno visszadugni, de amióta a LAN portja meghalt, ez sem opció már, de USB-n mindig meg tudtam oldani).
    Szóval nincs kockázat.

    Az okostévé része amúgyis egy nagy kaki. Lassú, és gyakorlatilag semmire nem használható. Alkalmazások, játékok kalap szar, a lejátszója sem egy főnyeremény. Párszor próbáltam, de sokmindent nem bír lejátszani, kényelmetlen. A PC-m meg mindent tud, minden formátumot visz, nem kell szarakodni a feliratokkal, stb.

    Hogy újra ON legyek: a t*k*m tele van a zsarolóvírusokkal. Rohadjanak meg, ez is egyfajta terrorizmus. Tudom, hogy aki normálisan netezik, nem szívja be csak úgy, de akkor is ott lebeg a levegőben.
    pl. a cikkbeli esetnél sem az alanyunk rontotta el, mégis neki okozott fejtörést (esetleges kárt), neki kellett megoldani.
    Egy tévén még nem akkora gond, de amikor a PC tartalmát vagy a telefont zárolná egy ilyen köcsög, azért az bosszantó tud lenni. És az ilyen aljanépek miatt kell nekem külön időt/pénzt/energiát fordítani az extra backupolásra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák