Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Foglalt név #29 üzenetére

    "Mivel ha jól értem szerinted te értesz ehhez dologhoz, örülnék, ha meg tudnád válaszolni a következőt."

    Én ehhez pont csak annyira értek, hogy random hőbörgés helyett inkább olvastam életemben 1 órát arról, hogy kb hogy néz ki ez a rendszer , meg ha szembejön velem egy ilyen témájú hír általában azt is átfutom. Se nem kereskedek coinnal , se nem bányászom azt egyébként.

    "eddig még mindig tökéletesen működött a dolog, nem szorít jelen pillanatban a bakancs."

    Ja értem már hol a gond. Tehát szerinted amúgy most a pénzügyi rendszer tökéletesen működik ? Picit olvass már utána mondjuk kizárólag csak annak, hogy a dollár milyen mértékben fizikai és milyen mértékben virtuális valuta. Keresd ki (meg fogod találni), hogy ha holnap mindenki besétálna abba a szupertökéletes bankba felvenni a pénzét, akkor milyen arányba tudná azt a bank kifizetni. Na ezt mondjuk pont megoldja a bitcoin. Például. Aztán ha van ekdved olvashatsz tovább is és meg fogod érteni, hogy miért értékes megoldás a blockcahin.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák