Új hozzászólás Aktív témák

  • esox

    senior tag

    válasz Atomgeszi #1073 üzenetére

    BL niytást nem tudod teló nélkül, mert először is telón kell indítani a bind-olást, Develeoper mode mnenüből, majd miflash unlock toolból kell telót fastboot módba téve indítani az unlock-ot, aminek szintén előfeltétele, hoyg a telódat, már hozzárendeltem egy xiaomi fiókhoz.

    Tömören:
    - teló megérekzik, sim kártya be, elindítod, csatlakozol v létrezohozol xiaomi fiókot
    - beállítások menü majd MIUI versiont nyomkodod, amíg meg nem kapod a developer mód menüt
    - belépés dev menübe (additional settings, dev options) és ott Mi Unlock Status
    - Add account and device-ra rányomsz
    Ha sikeres, akkor kiírja, hogy Added successfully. Mi Accounttal összekötve
    - teló kikapcs, majd hangerő le + power be, amíg kis zöld xiaomi bootloader meg nem jelenik
    - pc-n a miunclok tool indítása, majd bejelentkezés ismét a xiaomis accountoddal, telót összeköttöd pc-vel.
    - unlock indítása....ha szerencséd van azonnal 100% és Unlocked, de általában 72 órát minimum várakoztat, de lehet, hogy 320-at...vagy még többet. Változó. 5 éve vagyok xiaomi user, sosem ment azonnal az unlock, csak ha egy készüléket már unlockoltam és fastboot image-el véletlenül visszazártam...
    - ha meg van az unlock, akkor mehet a twrp és egyéb mókák

    Camera2.api-hoz mindenképp kell unlock, ahogy a custom romokhoz is.

    __̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák