Új hozzászólás Aktív témák

  • Bali27

    addikt

    válasz Pokesz007 #1018 üzenetére

    Sziasztok! Fotó frontján jó hírem van. Leírom Nektek is hátha segít. (mindenképp fel kell tenni a camera2.api-t)
    Már 3 napos idegölő teszteléseken vagyok túl.
    4 kamerát teszteltem. (lassított felvétel egyiknél sem megy de a többi igen!!!éjszakai mód brutális :D)

    • Első a Note6pro alap kamerája
    • Második (note5 pro oldalán olvastam hogy az 5-ösök a legjobbak hozzá): MGC_5.2.022_1.0.apk
    • Harmadikat egy youtubeos videón láttam P3 a neve: CameraP3_com_google_android_GoogleCameraP3.apk
    • Negyedik (befutó lett szintén youtubeos videóról):GCam_Pixel3Mod_1.3_build.6.1.021.apk

    - Elsőnek érdekes a színkezelése néhol túl hidegek a színek néhol meg melegek, de ha belenagyítunk szinte mindenhol randa a kép.

    A többit sokáig kellett versenyeztetni hogy kijöjjön a legjobb!!! :)

    - Második: automata fókusz van a szoftverben és baromi gyorsan teszi a dolgát. De amikor vakut kell használni picit a többihez képest alá exponál ezért picit sötétebb. (verőfényes napsütésben meg pont ezért jobb kicsit:D) Éjszakai mód nincs benne.

    Harmadik: Éjszakai mód van, és néha picit jobban kinyilik a zár, azaz nekem icipicit világos lesz a kép de valakinek lehet ez jön be. Éjszakai módja brutális. Kontrasztos erős, tiszta, de a kontrasztossága miatt minimálisan (pl lámpafény alatt a parkoló autók háta mögötti részletek) kicsit zártabbak.

    Negyedik: Éjszakai módja pont a harmadiknak a javított verziója lehet mert ugyan úgy kontrasztos de a sötétebb részekhez nagyobb az átmenet, ezért az autók háta mögött is világosabb és jobban ki lehet venni a részleteket. Viszont azzal győzött meg véglegesen hogy a többihez képest sokkal jobban elsimítja a pixeleket. Pl belenagyítok valahova vagy nagyítva fényképezek full tiszta a kép!!!! :D

    Utolsó letöltése innen ezt
    GCam_Pixel3Mod_1.3_build.6.1.021.apk (Arnova8G2, 2018-11-27, changelog)

    Remélem tudtam segíteni :B :DD
    ui: ezeken kívül teszteltem még vagy 10-et erről az oldalról, de vagy fagytak vagy el se indultak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák