Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldman2

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Adamyno #30440 üzenetére

    Hali,

    Valami hasonló történt nálam is, eladás előtt szombat este (!!!), mondom visszarakok egy gyári fastboot rom-ot és zárom az addig nyitott bootloader-t.

    Végig is ment a Flash szépen, de elindulás után "A készülékkeresés tárhelye sérült. A telefon most nem biztonságos." felugró hibaüzenet, és persze mivel kértem, a BL szépen lezárult.

    Mindemellett nem volt se WiFi se Bluetooth, az IMEI-k megvannak, a GSM rész működött. Ja és a lényeg, a Mi fiókba sem tudtam emiatt belépni...
    :W :W :W

    Ma kalandos és hosszantartó kattingatás árán sikerült(!) az ismételt Unlock, de mivel nincs EFS mentésem meg vagyok lőve.

    Mr. crok -kal már többször is konzultálva, azt a tanácsot kaptam, hogy elsőként tegyek fel egy official LOS-t, hátha az mást lát, és közben próbáljak valakitől egy QCN (vagy XQCN vagy EFS) mentést szerezni.

    QPST
    XQCN

    Mivel az IMEI-k megvannak, "csak" azokat kell egy jó mentésben hexa editorral átírnom, ami alapján a most hiányzó interfészek adatai visszaállnak.

    A nap kérdése: van-e valakinek ilyen mentése, és azt hajlandó-e átadni nekem?

    :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák