Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jassz

    tag

    Másfél hete használom. Objektíven megpróbálom összeszegezni.
    Nem tudom, hogy a galaxy watch-al összevetve milyen a pulzusmérés de felkarossal összevetve szinte tökéletes. Ez biztos , mert nekem naponta 3x kell mérnem a vérnyomásomat és értelemszerűen így a pulzusomat is. Covidból visszamaradt tünetekből kifolyólag edzés során.
    Trekkingnél nagyon jó a mérés, minden második lépést számol kettesével a lépcsőzés során.
    Terepfutásnál nagyon jó a GPS, valamint a pulzusmérő is rögtön reagál.
    GPS nagyon jó. Érdekesség, hogy a tesztelővel ellentétben nekem az útvonalhoz jár térkép is...ugyanúgy mint a telefonomon a nike runban vagy a runkeeperben :U
    Alvásfunkciót 3 napig próbáltam kíváncsiságból. Nem tudom mi igaz, mi nem az biztos, hogy ha felkelsz pisilni azt látod a grafinkonon :DDD

    Negatív:
    - az üzenetkezelés, bár tényleg megjelenik szépen ékezettel és az emojik is, HA méltóztatik megjelenni.
    - ahogy a cikk író is írta, érthetetlen hogy az aktív és passzív számlapokkal miért nem lehet variálni, always on displaynél. Remélem ezt majd módosítják.
    - üzemidő...én 3 naponta töltöm de ebben minden benne van amit leírtam.
    - külsőleg szép, de egy olcsóbb kategóriás órám is símán veri, ez egy darab kis műanyag, bár a szíja elég korrekt, de azért a legtöbb okosóra minőségibb.

    Ennyi így hirtelen :)

Új hozzászólás Aktív témák