Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz embe #8080 üzenetére

    Az S5 kameráját nem ismerem, de a Samsung Note II-t csak úgy előkapva és lőve egy képet, jobb eredményt produkált mint ez.
    Persze nem rossz az A1 kamerája, ha a középkategóriában megszokotthoz mérjük, de ne az egykori csúcstelefonokhoz hasonlítsuk.
    Jó fényben (értsd: szikrázó napsütés), nagyon jó képeket lehet vele készíteni, de amint elkezd fogyni a fény (pl: beborul, pláne ha este beltérben fotóznánk) az elkészült fotók egyre nagyobb hányada lesz kuka, mert. rossz helyre fókuszál, vagy bemozdult képek születnek.
    Látatlanban azt mondanám: szerintem az S5 jobb képeket lő.
    Mégyegyszer, nem rossz gép az A1, csak picit túltolták a marketinget a kamerára, de azért ez nem az.
    Persze hülyék is lennének megcsinálni a MI6 kamerájával, hisz akkor ki venné azt, vagy az utána érkezőket.

    Itt találtam bemutatót, ahol is a kamera képességeit összeméri a tesztelő a MI Note3 kamera tudásával. Hát jelentős a különbség

    SZERK:
    elírtam véletlen, a tesztelő a MI note3 képeivel hasonlította össze az A1-et.
    Amit nem is értek, hisz a teszt elején látszott, hogy MI6-tal készültek a doboz és kicsomagolós fotók.
    Azt vártam, hogy az lesz a referencia a fotós tesztnél, ha már a marketinget úgy tálalták, hogy a csúcskategória fotóoptikája a középkategóriában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák