Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimda

    addikt

    válasz Magnat #3781 üzenetére

    Hát nem is tudom hol kezdjem a pici történetemet, nemrég valami webshopból rendeltem meg a telót, de később kiderült, nincs is raktáron. Képzelheted mennyire örültem neki. Pedig úgy beleéltem magam, még az asszonyt is hanyagoltam miatta. Álmatlan éjszakáim voltak, mindenáron nyomkodni akartam már. Aztán megrendeltem olyan helyről, ahol tuti volt raktáron, de jóval drágábban. Valahogy nem érdekelt a dolog, mondom lesz@rom, egyszer élünk (vagy többször, de ez nem bizonyított). Voltam olyan rafkó, hogy nem bíztam a futárokban, szépen beballagtam személyesen a boltba. Persze miután örömujjongásban törtem ki, mikor megkaptam még aznap a mailt, hogy mehetek érte. Blaha...még mindig televan idiótákkal, útközben láttam egy egymagában karatézó marharépát valamelyik buszmegállóban, én csak röhögtem, ahogy mindenki feleszmél mikor meglátja melyik bolygóról szalajsztották. No de térjünk vissza témához, visszafelé menet, amikor a kezemben volt a teló, már lenyugodott az ipse, de még ott trónolt és próbált még többet piálni a siker érdekében. Otthon kellemes gyönyör fogadott, a doboz kibontása közben, bár a boltos fiúk biztosítottak arról, hogy nem lesz baj vele, nem szoktak ezek elromlani, mégis remegve kapcsoltam be. Tokom még nincs, de addig is hímes tojásként bánok vele, bebugyoláltam egy mikroszálas törlőkendőbe. A telefon maga fenomenális, ha egy picit is élne, már beszélgetnék vele. Tökéletes, mindenki boldog, az asszonyt is visszatettem az ágyba, én meg élvezem a stock droid előnyeit, hátrányait. Remélem sokáig kiszolgál a ketyere, mert egyhamar nem fogok rendelgetni, rájöttem, karácsony előtt életveszélyes magunkra nézve ilyen kalandokba bonyolódni.

    ;] ;)

Új hozzászólás Aktív témák