Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz Monkey #326 üzenetére

    Nézd, bankkártyát sem különösebben sokat használok, persze otthonról egy-egy megrendeléshez/átutaláshoz (bár utóbbihoz legtöbbször netbankot) igen, jellemzően paypallal, ha mozgásban vagyok, akkor van nálam annyi gempa, ami kiváltja az 5k-s paypass-keretet (nem jön a fizetésem, egyéb járandóságaim a kártyámra/számlámra, és általában igyekszem kikerülni a bankokat is), én megértem hogy trendi, meg tiszta, meg divatos, nekem egy újabb nyűg, másrészt meg amikor rákérdeztem, a bankom még nekem sem adná ki a mozgásaim közben rögzített mintát (hol-mikor-mennyit-fizettem/vettem fel), hát elmennek a fenébe, ha valóban aránytalanul több cumi van a kikerülésükkel, mint a hagyásukkal, vezessék csak a számlámat, de szerencsére jó 90%-ban nem kellenek. Ráadásul 2M feletti kivét esetén bejelentési kötelezettség, és ~20-30k költség... na ne. Senkinek semmi köze hozzá, plusz három bit átírásához a rendszerükben nekem nem éri meg a költséget/ ami ugye sima lehúzás, ha úgy gondolsz bele, egy(két, há) napig csak azért dolgoztál, aminek az eredménye mindösszesen annyi, hogy valamelyik banki mariska(vagy egy banki program) elindított egy tranzakciót, na az édesanyjukat.

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák