Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    megvagyok életem első (és nagy valószínűséggel utolsó) aksicseréjével! én enyit már régen izzadtam, mit most :D

    szétszedésnél kicsit megrepedt két oldalt a fémház és a kijelző közötti "keret", ami úgy történhetett, hogy nekem már ugye a kijelző panel el volt válva ettől a ~2mm vékony műanyagtól. hozzáteszem, sosem csináltam még hasonlót, tehát nem állítom, hogy ezt nem lehetett volna elkerülni....

    onnantól viszont semmi fennakadás, bár magát a rossz aksit kiszedni egy komolyabb birkózásnak felelt meg. a külső fekete borítás pedig sajnos ki is lyukadt (ez volt felfújódva), aminek gondolom nem lett volna szabad...de szerencsére van itthon használtelem-gyűjtő konténer, ott már nem okoz problémát.

    a kijelző visszament a helyére, így a ragasztással nem is szenvedtem egyelőre - ahogy írtam korábban a foltosodás miatt egyébként se sok értelme lenne már ragasztani.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák