Új hozzászólás Aktív témák

  • Balageee

    csendes tag

    Hali!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tapasztalt már ilyet. Adott egy Mi A1, és mind a kettő SIM helyén van kártya. Az egyikben egy Telenor-os feltöltős (ugye ehhez nincs NET), a másikban pedig egy Digi-s kártya van. Az volt az elképzelés, hogy a telenor-os kártyáról fognak menni a hanghívások, a digis-ről pedig a net. Be is állítottam, de az a tapasztalat, hogy amikor behívok egy oldalt a böngészőben, vagy akár csak elindítok egy play-áruházat (tehát megy a data része) akkor a telenoros kártya úgy viselkedik, hogy nem lehet felhívni.. a "géphang" bemondja, hogy előfizető nem kapcsolható, és SMS-ben értesítjük a nem fogadott hívásról, ami meg is érkezik a telóra... tehát felhívni nem lehet, de az sms megjön. Hívást is lehet kezdeményezni, tehát ez is jól működik. A digis kártyának a hanghívás része, és a net is működik rendesen. Ha visszaállítom a hanghívást Telenorra, akkor már fel lehet hívni. Ha megcserélem a kártyákat akkor sem megy a telenoros. Kipróbáltam egy előfizetéses telenoros kártyát is a készülékben, no azzal megy rendesen, akkor is ha a net a digire van állítva. A Telenor azt mondja vigyem el szervizbe, pedig az ügyfélszolgálatban megmutattam az orra előtt... nem gondolom hogy ez telefon hiba lenne max valami beállítás... Szerintetek???

Új hozzászólás Aktív témák