Új hozzászólás Aktív témák

  • #64315648

    törölt tag

    válasz APippo #24222 üzenetére

    Szia,

    Azt én is láttam, hogy ha újra belépek a dev menübe, már ismét az alapértelmezett van kijelölve (itt mi az alapértelmezett?)

    A bluetoothcheck.com szerint viszont tudja. :F

    Sokáig próbálgattam ott a fejhallgatókat, a három Sennheiser (HD 4.30/4.40/4.50) közül a vezetékes tűnt a legjobbnak, de BT-t szeretnék. A 4.50 BTNC-s kábele nem került elő, így azt nem tudtam megnézni, hogy mekkora a különbség BT és kábeles kapcsolat között ugyanannál a típusnál.
    A Noise Gard alapvetően be van kapcsolva rajta, vagy minden egyes bekapcsolásnál újra kell aktiválni? Utólag olvastam, hogy a vol +/- együttes megnyomásával aktiválható a funkció. Én ezt akkor nem tudtam, ezek szerint lehet, hogy nem is működött, amikor próbáltam? Nem szűrt ki minden zajt, pl a hangrendszerek mélynyomóit halottam, és némi egyéb zajt is, de nem vészesen sokat. A HD 4.40 BT is tetszett, de nem volt nagy különbség a kettő között, talán éppen az esetlegesen be nem kapcsolt NoiseGard miatt.

    Ennél többet nem akarok rá költeni, és a próbák alapján ítélve ennél kevesebbet viszont nem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák