Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Balázs Z. #20993 üzenetére

    én nem lájtos user vagyok... én szabályosan nyúzom a telefont... aktívan használom... játék,net,kommuikáció... ha ezeket nem bírja,akkor menesztem... fotózni ritkán fotózok... amiket meg fotózok, azoknak a minősége untig elég, hisz a a messenger úgy is nagyon sokat butít rajta...maga a hardver jó, a szoftverén kéne nagyon-nagyon sokat csiszolni...azzal van a legtöbb baj... a bluetooth sem a hw miatt fagy le, hanem mert a sw egy fos... a telefon app sem hw miatt fagy le, hanem azért mert a telefon app és az os közötti kommunikációba hiba csúszik vagy a telefon app vagy az os részéről... tehát megint ugyan oda jutottam, hogy f#$ az sw...nagyon sok jót olvastam a telefonról mielött megvettem 57 magyar forintért... de rájöttem hogy túl van dícsérve... munkás telefonnak tökéletes lehet... de az intenzív használatot nem bírja stabilan... és ez minden mókolástól,babrálástól függetlenül... a LineageOS jó úton halad, de még mindig szinte instabil, az Android Pie porttal csak egyhelyben totyognak... nagyon amatőr munkások... sokan írták a topikjuba hogy mikor csinálják meg a PR2-őt... hebegnek habognak csak... beírtam nekik hogy a Pixel2XL-re már kijött a gyári image(mert ez az alapja).. az nekik nem jó, nekik egy már portolt rom kell...gondolom magamba, jaa...komoly egy brigád... a LiOS16-os port is csak egy helyben totyog...egy verzió jött ki, azóta semmi...ugyan ez a baj a Saomival is, csak egy helyben totyognak... a frissítések nem igen tartalmaznak hibajavításokat, inkább újabb hibákat hoznak(jó, az értesítő led kivétel, azt javították de ha már értesítő led bug, a LiOS 15.1-ben miért nem volt benne ez a hiba, mondjuk,mert nem volt ilyen bug benne)... így kell egy nagyon jó középkategóriás hardvert elc$e$zni a szoftverrel... rengeteg telefon megfordult már nálam, de ilyen hibát egyiksem produkált hogy hívás közben a vonal megdöglött,de a telefon app tovább számolta a hívás időt... nekem szoftveresen csalódás ez a telefon...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák