Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz x1port #20494 üzenetére

    az, jó mellé nyúltam... pedig a doogee után megfogadtam hogy soha többet gagyi kínai... de csak adtam neki egy esélyt... amúgy nem lenne vele gond ha nem lenne feketebárány a xiaominál az A1... lemerném fogadni az 5X szebb képeket készít ugyan ezzel a hardverrel mint az A1... aztán lehet az is ilyen képeket készít... na mind1, valahogy el leszek majd vele még 4hónapig...

    Tommee: abszolút igaz, ennyi pénzért nem rossz vétel,de csak annak aki akarja művszi fotózásra használni, a maga kategóriájában "még elviselhető" a gyári kamera appal készült minősége, de a Gcam sem képes vele csodákat tenni, az hogy kontrasztosabba egy kicsit a kép, az nem jelentős minőség javulás... a gyári kamera 4.6MB-os képet csinált,az istenített Gcam meg 11.3-at HDR+-al...alig jobb minőségben majdnem 3szor nagyobb méretben!Ráadásul a Gcam ezen verziója amit felraktam, nem kezeli a Tele lencsés kamerát... nekem az alap kamerával mondjuk úgy nincs bajom, de a tele kamera minősége nagyon f#$

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák