Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz jonnyjoker01 #17381 üzenetére

    Nekem ez az app nem csinál semmit, kell neki root, vagy ilyesmi?

    Droidmester: köszönöm, egyelőre nem kívánom mókolni a telót, mert eddigi életemben akármikor csináltam ilyesmit, lehet, hogy megoldott egy problémát, de jött helyette más (mint ennek a szar android one-nak a frissítési:D ) De nincs kizárva, hogy a jövőben nekiállok, de lehet, előbb válok meg ettől a telefontól.. Annyira nem vagyok otthon ebben, bár a leírásaid alapján biztos meg tudnám csinálni, alapvetően csak végső esetben állok neki belemélyedni, mert nálam mindig minden máshogy történik, mint a leírásokban, és max az esetek felében az én bénaságom miatt, a többi valami nehezen felderíthető ok miatt, most is szívok egy Nintendoval, nade nem is szaporítom a szót, köszönöm a tanácsot, megfogadom, ha végleg elegem lesz ebből:)

    Hárásó, Petipetya: valószínűleg füles függő, annyit nem használom így, hogy megérje ennél jobbat szebbet vennem, csak azt tudom, hogy az előző verzióban, ha felhúztam magam, benyomtam max hangerőn egy kis óbégatós metált, és pár perc alatt megnyugodtam. Most viszont csak jobban felbosszant, hogy ezt is elvették tőlem:D azért így is jól és hangosan szól, de olyankor nem elég.:D

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák