Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    válasz Istju #13386 üzenetére

    Ujjlenyomat + minta vagy ujjlenyomat + kod volt ha jol emlekszem. A kodokkal es jelszavakkal mar a t*kom televan igy a minta + ujjlenyomatot valasztottam. Megy az jelszo nelkul is reven a muternak, faternak es mar a hugomnak is A1-e van :B mindent en konfiguraltam es mindnel hasonlo volt a dolgok menete.

    Mellesleg restartnal keri a PIN-t es a mintat is. Olyankor nem eleg csak a hatlapot tapicskolni.

    x1port
    Probaltam de sajna nem. Egyetlen egy dolgoban bizom. Tegnap v.mi csoda folytan a ujrainditottam a telefont mielott foltettem otthon tolteni. Akkro vettem eszre, h a biztonsagi mentes vegre aktiv es csinal v.mit. (elotte is volt mar otthon (wifire csatlakozva) tolton, de sosem csinalt mentest)

    Szoval ha megint nyomnom kell egy hard resetet akkor mikent is megy ez a backup? Szimplan belepek es ramegyek a menuben a vissaallitasra? :F

    darvinya
    Magamtol sosem aktivaltam, de mivel ez a 2. alkalom 1 heten belul igy nemigen tudok masra gondolni... Majd most figyelek es allitok be jelszot is hatha. Mellesleg a jelszo meglete kotelezo a SmartLock-hoz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák