Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ShadowX #11465 üzenetére

    Minden napos használatra én az AEX ROM ot használom! (a fenti 2 kép is az alatt készült) itt minden működik semmi hiba.

    A tegnapi 8.1 es RR Rom os kép még nem igen használható, sok a gond PL: Kamera semelyik nem megy még a gyári sem. Viszont a LineageOS 8.1 az egész jól használható, akár minden napos használatra is, ott csak 1-2.apró hiba van.
    De az meg nekem nem a kedvencem mert pont az veszik el vele ami a custom ROM ok előnye a hatalmas testre szabhatóság, bár igyekeznek és már pár fontos dolgot bele tettek ami eddig nem volt a része a stock LineageOS.nek PL: hálózati forgalom kirakása az állapot sorra, de még mindég nagyon kevés a személyre szabhatóság, szóval nekem a LOS nem jó választás.

    Viszont az AEX ből is készül már a 8.1 es verzió, na az már jó lesz ha hiba mentes lesz, meg ugye a szóban forgó RR is jó lesz ha minden menni fog benne.

    feltettem a CarbonROM.ot is hát az is botrányosan rossz, bár azok a ROM.ok egyébként se szokta sose jók lenni még STABIL kiadásban sem!

Új hozzászólás Aktív témák