Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    VoLTE: Ja, elfelejtettem visszajelezni. hogy nekem is megy a VoLTE, bőven a jelzett 72 órán belül aktiválódott. Az kamu, hogy a Telenornál mindenkinek engedélyezték, míg nem balhéztam akármit erőlködtem még rejtett beállításokban is, nem ment.
    VoWifi - egy fokkal jobban érdekelt volna pl. üzemidő javítás lehetősége miatt - viszont továbbra sincs.
    Kamera: sokszor, kitartóan ismételget egy darab felhasználó pusztán annyit, hogy a Poco jobb, de ettől egyáltalán nem derül ki, hogy miben, és mennyire (tényleg annyival jobb, mégha jobb is (bár kétlem), hogy ez eldönthet egy készülékvásárlást?), vagyis semmi releváns, az is a lehető legkevesebb forrásból. Remélem nem ez alapján dönt bárki is:D A Gcam-en már rajta van egy ismertebb fejlesztő.
    Ellenben ami biztos, hogy a Poco az Mi 8 SE több, mint egy éves kamera-hardverét kapta, a Xiaomi pedig eddig nem a kamerájáról volt híres, vagyis valószínűleg volt fejlődés ennyi idő alatt ;)
    De pl. tegnap csináltam egy képet rácson keresztül 2* valódi zoom-mal, amit a Poco-val csak vágyakozva leshettem volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák