Új hozzászólás Aktív témák

  • #71043776

    törölt tag

    válasz #54625216 #45 üzenetére

    A régi konzollal lehet bármi gond a jövőben, akkor pedig kénytelen vagy újat venni, ha nem akarod veszni hagyni a rengeteg digitális játékod (a lemezeket eladhatod). Az Xbox esetében nem kell ezzel foglalkoznod, mert az új konzolon is mennek a régi, de már megvásárolt játékok. A Sony pontosan tudja amúgy ezt, de ők úgy döntöttek, hogy a játékokat inkább újra kiadják digitálisan, neked pedig újra meg kell venni.
    A régi konzol mehet a dobozába pihenni, így esetleg nosztalgiázásra vagy a kompatibilitási listán nem szereplő játékkal való játszásra kell csak. A TV alá meg fér más, akár egy olyan konzol, ami tényleg megkerülhetetlen (pl. egy Dreamcast). De ez csak egy példa. A lényeg, hogy ez egy ingyenes feature, nem kötelező használni, de ha akarod, mert rád jön a nosztalgia, vagy a haver kidobná a régebbi játékait, akkor meg van oldva. És mint említettem, egy másik eset, ha nem is volt soha X360-ad, de pár játék azért érdekel. Összeszeded használtan, és ennyi.

    Ez egy elég nagy előny, igen, mert a Sony vagy újra kifizetteti veled, vagy csak streamelni engedi előfizetésért cserébe, ami minden esetben rosszabb, mint az eredeti, vagy az emuláció (az RDR PS3-on egy borzalom a 20 alatti FPS-sel, One-on szebb is, gyorsabb is). A régi hardvert a kutya szájából is kirángathatta az előző gazdája, vagy végig zárt helyen ment, esetleg egyszer-kétszer nem olvassa már a lemezt, szóval az nem éppen van egy szinten az új konzollal.
    A Nintendo-t jó hogy példának hoztad, mert ők nagyon szeretik újra kiadni a régi játékokat (pl. DK Tropical Freeze) :)
    Végezetül azt sem hiszem, hogy nosztalgikus élmény lenne egy játékkal rosszabb felbontással és alacsony FPS-sel játszani (pl. GTA IV) - ezt az eredeti konzolokhoz.

    Nem vagyok nagyon otthon a mai játékokban, kevéssel játszok, szóval a legjobb példát talán más tudja hozni, de a Far Cry 5 pont olyan, aminél nagyon sok helyen dicsérték az Xbox-ot. Far Cry 5 impresses on all consoles - but it's extra special on Xbox One X

    Az előző generáció után én is azt mondom, hogy a magasabb órajeltől és a több memóriától jobb a játékélmény. A "cinematic 24 FPS" csak egy ideig vicces, ameddig nem akadályoz a játékban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák