Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Valaki, akinek van ideje élesben tesztelnie, az legyen már kedves tv-tunerrel is tesztelni a rendszert.
    Nagyon érdekelne, hogy nem fullscreenen futó TV-app (lsd: Winfast PVR2, Terratec Home Cinema) a mindig látszik opció bekapcsolása esetén egy start menü hívásra eltűnik-e vagy marad az abszolút felső overlayen és látszik a kép?
    A másik meg: bekapcsolt keret mellett ezen is olyan böszme vastag, ronda egyszínű keretet kap-e a lejátszóablak?

    Na, mert nekem csak ezek miatt hiányzik a klasszikus (W7) Start menüje, és aeroja... (igen tudom, az előbbire van megoldás, az utóbbi meg már alakul 8-ra, de ahogy olvastam 8.1-re is készülget...)
    És igen, tesztelem a 8-t egy ideje, és tetszene is, csak ezek zavarnak...

    Az írást köszönöm, vannak dolgok amikről jó volt olvasni, bár ennek felhősödésnek nem vagyok híve (nem is leszek), mert szeretem, ha az adataim felett én rendelkezem. És jó látni, hogy azért sokat változtattak a rendszeren. (bár szerintem még mindig nincs kész - de ez az én problémám.)

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák