Új hozzászólás Aktív témák

  • Expulso

    tag

    "Legfontosabb lépés, hogy még ne telepítsünk drivereket, egyelőre pihentessük. Ettől csak akkor térjünk el, ha a hálózati kártyánkat nem ismeri fel a Windows 7 (bár ez meglehetősen ritka), ugyanis első az lesz, hogy internet kapcsolatot létesítsünk és futtassuk a Windows Update-et.
    Nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy elengedhetetlen a folyamatos frissítések használata! Nem csak biztonsági szempontból, hanem a rendszer stabilitása és használhatósága is nagyban múlik rajta. Így sose kapcsoljuk ki, mindig és rendszeresen hagyjuk lefutni
    ."

    ..na ezt az egész ötletet dobnám is ki a kukába.
    nem azért mert vér Istvánék táborát gyarapítom, hanem mert egyszerűen -

    1. biztonsági csomag nélkül sosem megyünk ki a netre - alapelv. (ha a driverek telepítése előtt pihentetni szeretném a frissen telepített rendszert "finombeállítások miatt", nem a frissítések' lesz a legelső dolgom :DDD

    2. inkább SP csomagot telepítek.. csak akkor engedem az udate-et ha valami miatt elengedhetetlen.

    3. ez a kis szösszenet csak egy rész volt amibe beleolvastam..

    ..és ne érts félre, köszi a cikket, biztosan sokaknak hasznos ám valahogy én mégsem tudtam jó szájízzel elégedetten bólintani.
    persze nem is nekem kell, hogy megfeleljen

    :R

    [ Szerkesztve ]

    > ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

Új hozzászólás Aktív témák