Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz kenwood #70 üzenetére

    Úgy gondolom teszt nem volt értelmetlen. Igazad van, statisztikai szempontból 3 minta nem reprezentatív, de azért választottam ezt a mintanagyságot mert ez még élhető volt, így is körülbelül egy hetet vett igénybe a teszt.
    A kijeleteseddel nem értek egyet, mivel terveztem egy tesztet ami a tuning hatásait mutatja. Itt a processzor órajelét 4,3 Ghz-ra emeltem és úgy is mértem egyet. Az eredmény ugyanaz volt. Ami eddig nagy kikengéssel teljesített az a tuning után is ugyanúgy viselkedett...
    Prosector
    Igaza van a kollégáknak a RAM használat önmagában nem mérvadó. Inkább az számít mi és hányszor indul el a háttérben megszakítva a játékot.
    Meg egyszer hangsúlyozom, hogy az LTSC jelenlegi formájában legálisan használva nem ajánlott és persze az enyémtől eltérő rendszer esetén hozhat más eredményt egy ilyen teszt. Önmagában a RAM mennyisége nem elég alap az összehasonlításhoz.
    bolvar
    Igazad van, a hibát én is észrevettem. "Sajnos" most Franciaországban vagyok az isten háta mögött, így örülök, hogy telefonról kommentelni tudok, arra esélyem sincs, hogy a szövegbe bele tudjak javítani... :(

    Szerk. : Talán sikerült... :)) ;]

    CPT.Pirk
    Köszönöm a tippet, de azt a gépet egy ideig nem szeretném látni és a pocsék támogatás miatt mára minden Atom processzoros eszköztől megszabadultam.
    Talán majd ha egyszer unatkozok ki fogom próbálni, hisz nem lehet, hogy ne nekem legyen igazam! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák