Hirdetés

2019. február 15., péntek

Gyorskeresés

(#1) nullpoint

nullpoint
(senior tag)

Én is akarok a fiad lenni :D

Azt hogy megérte-e vagy nem azt neki kell eldönteni, de nyilván nagyobb teljesítménye van a 2070-nek mint a 980-nak és 1-2 évig nem kell cserélni. Persze attól is függ mikkel játszik.

Meg persze te is odaülhetsz néhanapján a gép elé "tesztelés" céljából egy kis Resi2-t csapatni órákon át.

Olyankor majd tedd az asztalra a 980-at is, hogy az asszonynak mondhasd hogy összehasonlítod a kettőt.

(#2) nyakdam

nyakdam
(fanatikus tag)

Ezen kár agyalni. Használni kell. Erős kártya, lehet a jövőben már nem is jönnek jobb ár/érték arányú kártyák. Drágul a VGA egyre jobban. A 2XXX-es széria meg minden API alatt jól teljesít, nem avul el egyhamar.

Szóval gratulálok hozzá és használjátok egészséggel!

(#3) kenwood

kenwood
(PH! addikt)

Nem erte meg. Egyelore 1080pben mindenhol jo a 980.
Tul koran,a megjelenes utan vetted meg,ilyenkor meg tul van arazva.
Maga a kartya jo,a tobb vram miatt egyre tobb jatekban lesz lathato elonye mar 1080pben is.
4kban pedig mar most szetveri a 980at, csak 4kban nem nagyon jatszik meg senki.

[ Szerkesztve ]

(#4) Csupingo válasza kenwood (#3) üzenetére

Csupingo
(PH! addikt)

Miért? Fhd-n nem veri rommá a 980-at?

Mondjuk az egyéb körülményekről nem tudunk. Pl. cpu, monitor adatai, stb.

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Ebbe őrült bele. Mindig szabadítani akart valakit. (Markos-Nádas, Rambo) Hát te ki vagy, kérdezi Rocky IV. Én vagyok a Cápa 3.

(#5) kenwood válasza Csupingo (#4) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)

Nekem most 1060 6gb van. Ez azert gyenebb a 980nal,de az assasin creeden kivul nem volt tul sok jatek,ami ultra kozeleben 60 ala esett.
4k melle meg esetleg a 144 hz johet szamitasba.

Ha az van,amit leirt,vagyis semmi,csak ugy cseres lett,akkor sok ertelme nem volt ilyen koran,ennyiert.

(#6) Csupingo válasza kenwood (#5) üzenetére

Csupingo
(PH! addikt)

Attól függ, mi a cél. Egy gtx 1070 kb. azt tudja 1440p-n, mint az 1060 fhd-n. Ultra beállítások környékén 60 fps közelében teljesít. Ezért jelenleg elég lehet 1440p-re egy 1070, vagy egy 1070 ti. Persze ha tovább szeretne jó minőségben játszani az ember, akkor egy erősebb kártyával hosszabb ideig lehet húzni. Viszont ha erős a kártya és csak fhd-n van használva, akkor erős proci is kell mellé, ha minden fps-t ki akar préselni a rendszerből az ember.

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) Ebbe őrült bele. Mindig szabadítani akart valakit. (Markos-Nádas, Rambo) Hát te ki vagy, kérdezi Rocky IV. Én vagyok a Cápa 3.

(#7) muszurkefal válasza Csupingo (#6) üzenetére

muszurkefal
(fanatikus tag)

Ezt a skálát én inkább feljebb tolnám 1 kártyával.
1080p -- 1070
1440p -- 1080

Poszthoz:
Piacilag és technológiailag is korai volt a vásárlás. De most már lefelé cserélni botorság lenne. Inkább használjátok ki a Ray-tracking adta lehetőségeket, ha már egy teknő pénzt belefektettetek.
*Bocs, fáradt vagyok, azt hittem most gondolkoztok cserén :DDD
Így viszont 980-ról szerintem megérte.

[ Szerkesztve ]

„Sometimes darkness can show you the light.” Disturbed /// Alázat nélkül nincs hatékony és eredményes tanulás. /// Az antagonisztikus ellentét feloldásán dolgozom.

(#8) Whaazzup válasza Csupingo (#4) üzenetére

Whaazzup
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Szia.A teljes információ kedvért, és a válaszért.

Alaplap Intel DX79TO: [link]

Cpu: I7 3930K- 6X4.4GHz-n-Vizhútéssel.

Ram: Kingston Hyper X 1866Mhz-32GB.

ÜDV.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.

(#9) Whaazzup válasza nullpoint (#1) üzenetére

Whaazzup
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Szia.Köszönöm nagyon kedves, De ő vette saját maga, minden nyáron végig dolgozik.Én csak a kiegészítést adtam Karácsonyra ami elenyésző.Ez a mániája jó Video kari, és konfig.ÜDV.

(#10) domos

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

No offense, de ennek a posztnak mi értelme? Oké, volt pénz 2070-re, tök szuper, de most mit kell rugózni rajta, hogy elég lett-e volna a 980? Nekem ez ilyen felvágós posztnak tűnik, de lehet velem van a gond.

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#11) snecy20 válasza domos (#10) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

Sok értelmét / hasznát én sem látom a mondanivalóját tekintve. :)

(#12) kenwood válasza domos (#10) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)

Szerintem meg ilyen sajnlatatos,hogy nem fert bele a 2080ti

(#13) paprobert

paprobert
(tag)

Én ma májkrémes kenyeret reggeliztem, de lehet hogy egy naranccsal és müzlivel jobban jártam volna. Na mindegy...

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#14) pengwin válasza Csupingo (#4) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)

Dehogynem, csak FHD-n a 980 is nagyon szépen viszi a játékokat. 4K-n viszont a 980 teljesítménye már lehet pont kevés a játszhatósághoz, és a 2070 többletteljesítménye teszi élvezhetővé a játékot. Nyilván 980-nal is lehet játszani 4K-ban, csak semmi értelme minden beállítást levenni a felbontás kedvéért.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#15) kenwood válasza paprobert (#13) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)

Milyen allatbol volt a a majkrem ?
Sima,vagy fuszeres?
En a muzlit tejjel jobban szeretem,mint naranccsal :DDD

(#16) paprobert válasza kenwood (#15) üzenetére

paprobert
(tag)

:D

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#17) domos válasza pengwin (#14) üzenetére

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

4K-hoz a 2070 is kevés.

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#18) Mi5u

Mi5u
(kvázi-tag)

Megbánni nem szabad. Használni kell, ebben még pár évig lesz nyers erő.Meg aztán ki tudja, lehet a gyártók megint kitalálnak valamit, ami miatt feljebb lehet tolni a hardverárakat.

www.kriszvirag.hu

(#19) kenwood válasza domos (#17) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)

Abszolut nem.
Mar a 1080-on is egy csomo game 40 fps korul megy ultran.
Ez azt jelenti,hogy csak par dolgot kell medium/ highra levenni a 60 fpshez.
1080ti-on a legtobb game mar 50-60 fps ultran is.
A 2070 pedig valahova a ketto koze varhato,ha meglesznek a vegleges driverek.
1-1 kivetel lesz, pl az AC,de azert az a jatek mutat is valamit. Hasonlisd ossze a grafikajat mondjuk a gta ottel.

(#20) Whaazzup válasza domos (#10) üzenetére

Whaazzup
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Szia.Akkor ezt minden hasonló bejegyzésre érvényes lenne, de ha így is lenne mindenkinek megvan a jogosultsága, és mindenki úgy értelmezi ahogy ő érzi, evvel semmi gond nincs.ÜDV.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.