Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz CPT.Pirk #16 üzenetére

    "Szóval nem tudom mit csinál processz szinten"

    Zabálja a ramot és bonyolítja a task managerek használatát. Mást nem. Eredetileg azt hazudták, hogy ez majd jó lesz, mert ha egy tab elcrashel, nem viszi magával a böngészőt. Azt nem is, de egy szülőtabról nyitott összes tabot igen. Szóval ha megnyitok 20-30 PH-s oldalt, amiből az egyik elcrashelteti, akkor tölthetem újra a maradék 29-et is (és csak reménykedhetek, hogy nincs adatvesztés), pl. gépelt komment, stb.

    Ha egy kiegészítő döglik meg, az összes tabot tölthetem újra, hogy töltődjön rajtuk újra. Szóval nem vagyok vele kisegítve. Pont arra nem alkalmas, amire elvileg kitalálták, ugyanakkor túl sok memóriát többletmemóriát eszik ahhoz, hogy kizárólag 4 (de inkább 6) giga RAM fölött legyen egyedül minimális létjogosultsága. Az is csak azért, mert akkor már miért ne? De nincs több értelme, mintha 16 giga RAM-os SSD-s gépet úgy konfigurálsz, hogy minden gyakran használt szoftvert (beleértve a Photoshop igényűeket is) beraksz autorunba, hogy legyen minek elfoglalnia a memória 50-60-70%-át. ;]

Új hozzászólás Aktív témák