Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz bnorci71 #58 üzenetére

    Én is csak egy sima navit akartam venni, de rájöttem, hogy ha veszek valamit 18-24e-ért, vehetek hozzá még 10-20e körül legális térképet, mert nem akarok warezolni már abból az apropóból sem, mert annak a vége egy hatalmas haxolgatás, leállás, szívás és fejfájás lenne. Volt már mobilos navis próbálkozásom egy Galaxy Ace-el, nekem nem igazán jött be az a-gps, mobilnetre meg emiatt nem akartam költeni. Így végül eladtam és vettem egy e2152őt hagyományos telefonnak. Akartam később venni egy tabletet meg egy navit is.
    Már rég egy ilyen eszközre vágytam, van benne 20 csatornás Sirf IV, amit nem lehet összehasonlítani egy a-gps-el. Átgondolva azt, hogy ha a fenti megoldást választom, elköltök navira meg térképre 35öt minimum, inkább egy ilyen androidos eszközt választanék 40 alatt előretelepített szoftverrel és térképpel, amire élettartam frissítést vállalnak.

    Igaz, hogy van pna 36ért, amiben van wifi és rakhatsz bele sim kártyát, de mégiscsak egy win ce-t futtató, lassú, akadozó hardvert kapsz ennyiért. Korábban teszteltek Bogék ilyen navit, de engem meggyőzött, hogy rezisztív panelon 480x242-es felbontás mellett nem igazán nagy élmény internetezni. Ennél a WayteQ eszköznél pedig mégiscsak kapacitív kijelzőt, használható felbontást, wifit és marketet is kapsz. 5" inchen simán ellehet szörfözgetni, megnézni gyorsan ezt-azt, megnézni az emaileket és van market, azt töltesz le amit akarsz. Sajnos állítólag BT és FM transzmitter nem lesz benne.

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák