Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    válasz Ndruu #3 üzenetére

    Az nálam ki van kapcsolva - egy Orosháza jellegű városban nem is hiszem, hogy beleszólna bármibe is az átállítása. Meg nem is igazán tudom, mi az a nehéz kereszteződés, és mihez képest. Nem is figyeltem még, hogy van ez a kapcsoló. A földutakat kapcsoltam ki, autótól függően (ha cégessel vagy kölcsönnel kellene menni) a fizetős utakat szoktam bántani, meg hogy maradjon csöndben a navigálás közben. Egyebet nem piszkálok benne.

    Amúgy használom a Google Maps-et is néha, előfordult már, hogy a Waze összedőlt áttervezés közben, és az újraindítás sem segített. Azzal sincs baj, én a veszélyjelölés lehetősége miatt szeretem jobban a Wazét.

    nullpoint: az tényleg egy jó opció, mi most csak a Pest megyeit vesszük meg a két verdára (Szolnokról), nagyon ritkán kell országos hetit venni. Így azért lehet különbség az ő és a G tervezése között, és ezen fícsör miatt megéri használni.

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák