2018. május 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Valahol a fürdőszoba dizájn miatti ellenszenvnél veszítetted el az együttérzésemet.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#2) kraftxld

kraftxld
(PH! félisten)

Néha irígykedek egyes emberek problémáin :D

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#3) dugynok válasza kraftxld (#2) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Miért? Mert a hétköznapi problémàktól el szeretett volna szakadni egy kicsit és elmennt kikapcsolódni és - a leíràsa alapjàn - egy kritikàn aluli élményt tàlaltak neki nem kevés pénzért?

(#4) kemotox válasza kraftxld (#2) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kritikákhoz is be szoktad ezt írni?

(#5) kraftxld válasza kemotox (#4) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Nem, csak én másképp működök :) Pl moziba nem járok, az ilyen apróságokon nem húzom fel magam, sőt cikket se írok róla. Max megnyomom a leszarom gombot és a pénzem máshová viszem.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#6) kemotox válasza kraftxld (#5) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hát te nagy király vagy. De mondjuk azért jó, hogy nem mindenki ilyen fejet homokba dugós.

(#7) kraftxld válasza kemotox (#6) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Annak, hogy bevételtől esnek el nagyobb hatása van, mint X random fórumon adni a hattyú halálát :)

(#8) kemotox válasza kraftxld (#7) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pont ettő esnek el bevételtől. Aki ezt olvassa, valszeg nem megy oda. Amúgy meg egyáltalán nem hattyú halála, tudod jól. Engedd már el. Csak leírta a véleményét. Baromi unalmas már a "hú mekkora probléma" odaböffentés.

(#9) kraftxld válasza kemotox (#8) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Köszi, csá, megyek a sarokba harakirizni :)

(#10) elithun

elithun
(őstag)

Luxusmozi lévén ez, akkor elég szerény.
Eddig épp csak abból a szempontból érdekelt, hogy az audiovizuális élmény biztosítására és a szolgáltatás gördülékenységére biztosan nagyon rá vannak állva. De, akkor itt még van hova fejlődniük.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) Jhonny06 válasza kraftxld (#2) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

+1

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#12) Lauda válasza kemotox (#8) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Baromi unalmas már a "hú mekkora probléma" odaböffentés.

Gondolod mit te csinálsz az nem unalmas másoknak? Leírta a véleményét, te meg belekötsz.

[ Szerkesztve ]

...az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#13) kemotox válasza Lauda (#12) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na te hiányoztál :D

(#14) Lauda válasza kemotox (#13) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én nem is szólom le más véleményét.

...az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#15) elithun

elithun
(őstag)

Határozottan jobb itt a műsor, mint a Cinema Pinkben. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Nekem inkabb van gondom a kozonseggel, mint a mozi minosegevel. En ezert nem jarok moziba...max. par evente egyszer.

(#17) C4mp3r

C4mp3r
(PH! addikt)

itt siofokon eleg kulturalt a 2 termes mozi, elvetve volt csak negativ tapasztalatom akkor is inkabb a mobilozo/csamcsogo!mindenki mast leszaro hulyek miatt. sajnos mivel minden filmet szinkronosan adnak nagyon elvetve megyek, max ha el kell kisernem valakit.

bnet: C4mp3r#2211

(#18) VoidXs válasza C4mp3r (#17) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Pont az lett volna ennek a mozinak a lényege, hogy erre laknak a külföldi munkások, így szerencsére sok az OV és a feliratos. Vidéken egyébként mindig jobb a közönség, ott majdnem mindenki ismer mindenkit, Nagykanizsán simán beszólnak egymásnak a nézők, ha valaki problémás.

http://házido.ga/ - nem, nem ékezet nélkül. | You may now access the Octahedron.

(#19) DigitXT

DigitXT
(PH! félisten)

Köszi, hasznos bejegyzés.:K (Egyben szomorú, hogy ilyen állapotok vannak ott.)

https://www.youtube.com/user/RKbodyfitness

(#20) KISDUCK válasza VoidXs (#18) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)
LOGOUT blog

Hát Kanizsán ilyet még nem tspasztaltam. Mondjuk ott is voltak szép tapasztalatok, trehányságot illetően a mozi részéről. :(

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#21) VoidXs válasza KISDUCK (#20) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Azért a legtöbb mozinak tulajdonított problémánál is a közönség a ludas, például az 1-es teremben annyi kólát kiöntöttek már, hogy miattuk foltos a szőnyeg. Nem lehet kimosni. Egyéb problémákat nyugodtan mondj meg nekik helyben, de én is tolmácsolhatom.

[ Szerkesztve ]

http://házido.ga/ - nem, nem ékezet nélkül. | You may now access the Octahedron.

(#22) ncc1701 válasza kraftxld (#2) üzenetére

ncc1701
(PH! addikt)

First world problem kb, ja. Ezt nem akartam én sem beírni kapásból, egyeseket mennyire irígylek. Mondjuk 5 évente van 1 film, amit érdemes moziban megnézni. :)

(#23) KISDUCK válasza VoidXs (#21) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)
LOGOUT blog

Ami belémbégett: Harry Potter utolsó részét néztük és több jegyet adtak el, mint ahány ülőhely volt. Voltak akik a lépcsőről nézték oldscool székeken. A másik ami nagyon megmaradt: a 300 második részét mentünk nézni, még árulták a jegyet, de ment már a film ez ku### bosszantó volt. Van még egy dolog, de arról nem a mozi tehet, hanem a pláza, mert ugye egy nagy részt levágtak a helyből a kínai shopnak és ha 2 filmet vetítenek kis eltéréssel, akkor már a tömeg nem fér el. :(
Van azért pozitívumuk is, amiben például verik a szombathelyi cinema cityt: a 3D. Az aktív szemüveg ami Kanizsán van jelentősen veri a szombathelyi passzív technológiát.

szerk.: a trollok miért ebbe a topicba járnak? Arra ott van ilyen esetre az iphone és samsung topik.

[ Szerkesztve ]

Kapcsold ki az oldalon a reklámblokkolót, mert ennyit tehetünk az oldalért! Köszönöm!

(#24) Jhonny06 válasza KISDUCK (#23) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

"több jegyet adtak el, mint ahány ülőhely volt"

Ezt mondjuk számítógépes rendszernél nem tudom, hogy miként sikerült összehozni.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#25) KISDUCK válasza Jhonny06 (#24) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)
LOGOUT blog

Ott nincs helyjegy rendszer, oda ülsz ahova akarsz vagy ahova tudsz. Volt hogy tollal át volt húzva a régi jegyár és ráírva az új.

(#26) dugynok válasza Jhonny06 (#24) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Színhàzaknàl is bevett szokàs, àllójegyként adjàk el (kb. 500Ft) és visznek nekik széket.

(#27) VoidXs válasza KISDUCK (#23) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Minden mozi árul jegyet már futó filmekre, úgy fél órán át. Az eladásokat számolniuk kell, mivel a forgalmazónak le kell jelenteni, hányan vannak a teremben. Nem tudom, miért nem álltak meg a kapacitásnál. Mindenben verik szinte az összes CC-t, a felszerelésük sokkal jobb, és olyan profi csapattal vannak szerződésben, akik Európa-szerte a legkomolyabb mozikat rakták össze, szóval a beállításra sincs egy panasz se, csak a visszhangra, de az még a Hollywood Multiplextől visszamaradt építési hiba.

Hidd el, a trolloknak is ugyanez lenne a véleménye, és néha abszolút meg tudom érteni, hogy miért nem járnak moziba. Én viszont szeretek annyira mozizni, hogy évente megnézzek közel 200 filmet, és DCI szoftvereket, illetve hardvereket gyártsak. Nagyon nem jó látni, ahogy egyre kevésbé szól a mozizás a minőségről.

(#28) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én sokat járok moziba és engem inkább a közönség zavar, vagy is amit művelnek. Kúltúra kiveszőben :U

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#29) KISDUCK válasza VoidXs (#27) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)
LOGOUT blog

Trollok alatt a "hú micsoda problémáitok vannak" emberekre gondoltam, mintha másnak felhőtlen lenne az élete.

Ha valaki azért nem jár moziba, mert sok a negatív élménye vagy mert nincs olyan film amit szívesen megnézne vagy mert sokba kerülne mivel családdal jár azt teljesen megértem.

(#30) kemotox válasza KISDUCK (#29) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most miért szólód le mások "véleményét"? Meg lett mondva, hogy csúnya dolog!!!!444

(#31) KISDUCK válasza kemotox (#30) üzenetére

KISDUCK
(senior tag)
LOGOUT blog

Mert én már csak ilyen antiliberális vagyok. :)

(#32) nullpoint

nullpoint
(fanatikus tag)

.

[ Szerkesztve ]

(#33) Misi1979

Misi1979
(PH! addikt)

Viszonylag sokat járok a cinema pinkbe, de sosem volt semmilyen problémám velük. Sőt, a fotelek kimondottan kényelmesek. A netes foglalás hiányosságát egy telefonhívással mindig megoldottam.

Mondjuk lehet azért, mert sosem megyek 3D-s előadásokra:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#34) VoidXs válasza Misi1979 (#33) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A Mammuttal nekem se volt problémám, nem zavart a foglalás hiánya se, de azért elég gáz. Ezért szavaztam bizalmat a MOM-nak, csak hiba volt.

(#35) pit stop válasza VoidXs (#27) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Lehet, hogy profi a csapat, de naponta maximum néhány négyzetcentimétert lehet haladni? Kritikán aluli a mozik kialakításának a gyorsasága... (Mammut-ot is még bővítik amúgy?)
Én egyszer voltam náluk 1 hónapja Mammut-ban - hát lesujtó élmény volt. 1 órával előtte odaértünk, de így is lekéstem a film elejét. Két pénztárnál bő fél óra sorba állás, majd büfénél szintén. Bemegyek terembe, ismerősöm már bent várt. Az összes lámpa felkapcsolva a film első fél órája alatt - mozis dolgozó reakciója: "nem tudom hogy kell lekapcsolni". A vászon felső harmadánál zavaróan össze volt kenve valamivel, és meg is volt gyűrődve. A film végén pedig nem találták hol kell felkapcsolni a lámpát, így sötétbe botorkáltunk ki.
A film kiváló volt, de Cinema Pinkbe soha többet...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#36) WestCoast92

WestCoast92
(kvázi-tag)

Én a Mamutba voltam a Cina Pinkben, megnézni a Dunkirk-öt aminek az egyik lényege, a gyönyörű felvételek, erre a film egésze alatt olyan életlen volt a kép, hogy az valami elképesztő, többen kimentünk szólni, hogy kezdjenek ezzel valamit, erre az volt a válasz, hogy a gépész mindjárt megcsinálja, persze semmi se történt. Gondolom nem is lehet film közben állítgatni, de hamár többen is kijönnek megállíthatta volna aztán beállíthatta volna vagy nem tudom. Úgyhogy a többi vélemény miatt + ez a tapasztalat miat én inkábbb nem járok cinemapinkbe.

(#37) VoidXs válasza WestCoast92 (#36) üzenetére

VoidXs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Lehet film közben állítani, de attól csak rosszabb lesz, fókuszt Siemens-csillagot vetítve szokás állítani. Mivel a gépész posztot megszüntették, így nem maradt ember, aki értene hozzá a play gombon túl. A MOM-ban akkora gáz van, hogy majdnem személyesen keresik fel a gépészeket, hogy jöjjenek vissza.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.