Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz L3zl13 #1 üzenetére

    Activision oldalát nem ismerem, de Blizzard oldalról ez az Activision-Blizzard összeborulás egyértelműen nem működött. Lehetett volna több ponton is előnye a dologból, de ezek valahogy sorra elmaradtak. Bár nem gondolom hogy a helyzet annyira rossz lenne, mint ahogy egyes fórumokon beállítják, de Activision oldaláról semmi pozitív nem jött a közös időszakban, viszont (főleg utóbbi pár évben) erősen elkezdte a közös gazdasági / pénzügyi vezetés nyomorgatni a Blizzard játékokat. Ami láthatóan nem jó eredményre vezet, mert a Blizzard játékok pont a kreativitásuk, átgondoltságuk és kidolgozottságuk miatt jók és értek el sikereket (beleértve pénzügyi sikereket is). Nem pedig azért mert "tisztes iparos munkák" lettek volna.

    Hogy Microsoftnál jobb lesz-e? Az jó kérdés. Annyit tudni, hogy akihez kerülni fog az egész erősen más véleményen van a dolgokról, mint Bobby. Szóval abban biztos vagyok, hogy egy más irányba fog elmenni. Hogy ez jobb lesz vagy nem... azt szerintem lehetetlen megmondani. Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy rosszabb legyen, mint eddig volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák