Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz Fritz Teufel #11 üzenetére

    Bonyolult ez.
    Leraksz egy megoldast ami jobb mint a tobbi, ezert az userek azt hasznaljak, ez lesz a piacvezeto. De ha mar piacvezeto akkor nem jo, hiaba a legjobb megoldas, kotelezzuk az usereket hogy hasznaljanak "rosszabbat".

    Buntetik azokat akik a piacon hozzak a jobb megoldasokat, akkor most ez kinek a hibaja?
    Nem az szamit, hogy a jo megoldast hasznaljuk, hanem az szamit minden megoldast minosegtol fuggetlenul hasznaljanak az userek.
    Akkor be kell vezetni kvotakat aztan kesz. A Safarit mar 10 milliojan hasznaljak?
    Akkor azt a tobbiek mar nem hasznalhatjak, csak a meglevo megoldasokbol lehet valasztani.

  • -=MrLF=-

    senior tag

    válasz Fritz Teufel #11 üzenetére

    DuckDuckGo nálam is korlátozottan jó, most tesztelem ezt: [https://www.startpage.com/]

    Googletól (androidon kívül) már csak a keresőt használom, ha beválik startpage.com mindenhol sikerül kiváltani.

    Többiknek:
    Egy programnak nem feltétlenül kell szinkronizálnia semmilyen áruházzal, frissíteni lehet a fejlesztő szerveréről is. (tudom ez mostanában nem divat)
    Mentéseket is jó lenne úgy csinálni, hogy választani lehessen, most van google meg esetleg Fb, cseberből vederbe (nincs local, xy tárhely, dropbox mega mentési lehetőség)

    Utoljára azzal bosszantott, hogy letiltja az apk telepítést programokból (pl. total commander)
    Fejlesztő oldaláról kell fel tenni teljes verziót ( [www.ghisler.ch] ) , mert a google korlátozza a play áruházas változatot... no comment

    Lassan elérünk oda hogy teljesen bezárja a kapukat.

    25 éve google tarolt a keresőjével, utána ráépítette a többit, emailt, teljes reklámpiacot, tárhelyet, böngészőt utána jött az androiddal az all in, és mindent vitt és visz jelenleg.

    Én az látom hogy így egy csomó helyen nincs verseny és ez nem jó szerintem, jó lenne ezen változtatni.

    protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Új hozzászólás Aktív témák