Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    De tényleg kíváncsi lennék, hogy miért tévedek a következő pontokban (ezek voltak a lényegi pontjai a véleményemnek):

    1. Etikátlannak találom azt, hogy olyan eszközökért fizettetnek jogdíjat, amelyen tárolni lehet jogdíjas tartalmakat, de nem ez az egyetlen funkciójuk, hiszen magánadatok tárolására is alkalmasak.
    2. Elavultnak tartom ezt a megoldást a streaming szolgáltatók korában, amikor online fizetős platformok állnak rendelkezésre a tartalomfogyasztásra és azon keresztül a jogdíjak kifizetésére, elosztására is.
    3. Igazságtalannak és elavultnak tartom azt, hogy a kifutóban lévő módszereket (is) alkalmazzák a jogdíjak elosztásánál, lásd rádió, lemezeladások.

    Nagyjából ezt a három dolgot rágtam oda-vissza.

    Most kérem azt, hogy ezekben hol tévedek, lehet-e egyáltalán tévedni ennyire szubjektív megítélésű témában. Esetleg azt is várom, hogy mi az, amit rosszul tudok, és emiatt juthattam ezen véleményre. Tényleg várom az érveket, nem csak az arrogáns kioktatást. Ha már te főtroll Dunning-Krügerezer, akkor itt az idő, hogy te bebizonyítsd, velem szemben érvekkel, megfelelő háttértudással rendelkezve tudsz vitatkozni, és rád nem jellemző, amit rólam állítasz. Ha már én ilyen tudatlan, okoskodó faszkalap vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák