Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    Azért látom, itt is hitvita megy ebböl a kérdésböl.

    Elöször is. NINCS JELENLEG VALÒS ALTERNATÌVA az egyszerü júzerek számára.
    Van iOS vagy mi a pöcs Apple-éknál (èrdekes módon ott sem választhatsz OS nélküli gépet :Y ) és van Win. Az Ubuntut (bár szerintem tök jó) nem feltétlenül ajánlanám egyszerü júzernek, vállalkozó kedvü és informatika iránt érdeklödönek annál inkább.

    Szóval nincs verseny. Az, hogy ez kinek a hibája, azon lehet vitatkozni, de nekem ne mondja meg senki, hogy a Microfos mindent megakadályoz. Ha így lenne, akkor lényegesen durvább dolgok lennének, pl mára már az ö rendszerük si valszeg full zárt lenne és ök is az alkalmazásboltjukon keresnék hülyére magukat. Bár a trendet elnézve ez a jövö.

    Visszatérve a vitához. Én úgy látom a dolgot, hogy nem a MICROSOFT tehet arról, hogy a gyártók nem nagyon biztosítanak OP-rendszer nélküli gépet. HA erröl tehet valaki, az a vásárló. A vásárlók nagyjából 0.0000001%-a (, de lehet, hogy ez is túlzás) akar OP-rendszer nélküli gépet. Ha nincs a teszkóban ilyen, akkor tessék ott kiverni a dilit és majd ök (ha valós a kereslet) beszereznek egyet. Ha nem teszik, akkor valszeg azért, mert nincs rá kereslet.
    Nem mintha ez a warezisztánban különösen számítana.

    Egyébként meg, én a gyártók helyében árulnék minden modellt OP rendszer nélkül is.
    Az árszabásom a köv. lenne:
    OP rendszer nélkül X Ft,
    OP rendszerrel X + 1 FT, mert AKCIJÒS :DD

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák