Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Televan74 #25 üzenetére

    "Ha valaki lusta hetenként öt percet áldozni a porszűrő tisztítására,annak a por ott van jó helyen ahol van."

    Az a helyzet, hogy én éppen fordítva vagyok ezzel. Rendszeresen portalanítom a számítógépemet ecsettel, porszívóval, és évente egyszer, vagy kétszer alkatrészeire szedem szét, és olyankor aztán minden egyes kondi, és forrasztás is megszabadul az utolsó porszemtől is.

    De ez nagyon nagy macera.

    Az ország PM10-zel egyik legjobban szennyezett városában lakom, egy forgalmas utcában, ahol reggel 6 és este 9 között pár másodpercenként jobbról-balról folyamatosan mennek az autók.

    Nálunk sajnos nem lehet olyan alaposan takarítani, hogy egy órán belül a polcokon meg ne jelenjen ismét a por!

    Mivel készülök egy új konfigurációt venni, keresem a legalkalmasabb számítógépházat, amely segítségével a fenti rendszeres géptakarítást minimalizálnom kell.

    Azért is figyeltem fel erre a Corsair házra, mert a nekem tetsző letisztult, konszolidált dizájnnal rendelkezik.

    Csak nekem ennél 1-2 fokozattal magasabb házra van, szükségem. Nem tudom, van-e olyan!? :F

    "Mondjuk az már más kérdés hogy miért nem mágneses megoldással oldották meg a ventilátor előtt. !"

    Milyen az a "mágneses megoldás" a porszűrő esetében?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák