Új hozzászólás Aktív témák

  • Orcsi

    aktív tag

    Nem ertem a sok hoborgest AFA miatt csak magunknak koszonhetjuk nem a kormanynak … ha senki nem akar VALOS jovedelem utan adot fizetni akkor mit varunk … nem csak hulyek dolgoznak a miniszteriumokban … ha nem fizeti a nep meg a munkaltato a jovedelemhez kapcsolod adokat es simlizik zsebbe csusztat akkor majd beszedjuk a fogyasztas reven mert csak nem fog ulni a penzen az ember hamar megkapta nem nemetek vagyunk akik felretesznek poroszosan hanem magyarok CARPE DIEM … uj tv kell uj telefon kell ( feltetlenul evente … ) kaja ruha kell … hat akkor allambacsi itt szedi be a zsetont … ha ezt eddig kirohogve csakazertis kinabol szlovakiabol rendelek felfogassal tettuk arra is ami itthon is kaphato mert nincs afa es itthon “sokkal” dragabb meg amugyis rohadjon meg a hazai kereskedo nehogyma rajtam keressen nem vagyok hulye … hat akkor ez van az allam lep … azokat tenyleg sajnalom akik eddig tudtak rendelni olyan cuccokat amiket itthon nem tudtak elerni es nyilvan joval olcsobban hat most szembesulnek azzal amivel a normalis kereskedok is szembesulnek es ami miatt “draga” valami egy hazai boltban … ilyen az elet … vegyek ugy hogy eddig szerencsesek voltak mint a nehai CHF hitelesek nagy volt az arcuk es kirohogtek a HUF hiteleseket a nagy kanaan idejen utana meg pityogtak ha jott az arfolyam kasza … aki kur…nak megy ne sirjon ha megba…ak ….

    peace

    Same shit, different day!

Új hozzászólás Aktív témák