Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz macilaci78 #5 üzenetére

    A legfontosabb - szerintem - hogy milyen játékokkal játszanál, mert ha van köztük valamelyik táborhoz tartozó exkluzív cím akkor azt.
    Nekem is a terveim között van, hogy veszek egy konzolt de mivel szinte csak az aktuális FIFA-val játszom (most nem vettem meg PC-re de a FIFA 19-et meg unom ezért most PES-ezem) ezért arra gondoltam, hogy ha lesz olyan hogy egy szeptember végi FIFA megjelenésre már kijön az új konzol (inkább a PS érdekel) és lesz olyan akciós csomag jó áron hogy: konzol + két kontroller + frissen megjelent FIFA akkor arra beruházok.

    + magam részéről jobban szeretem a PS kontroller analóg kar elhelyezkedésést - a jobb és a bal kar is szimmetrikus.

    Ha nem sürgős lehet megvárnám az új generációs konzolt vagy akkor egy PS4 vagy Xbox One, de ugye ezek nincsenek feltörve tehát nem olcsó rá a játék.
    A teszkógazdaságos megoldás, ha veszel 30k-ért egy Xbox 360-at 100db játékkal ezzel nem buksz sokat és ez jó teszt arra is, hogy tartós marad e a "kedved" a játékra.

    Duree

    A hardver kb. ugyanaz minimális difivel, egy, esetleg két fronton érzek harcot: az exkluzívak mennyire fogják megmozgatni egyik vagy másik tábort és persze ez a visszafelé kompatibilitás mennyire fog működni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák