Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    válasz Kékes525 #7 üzenetére

    De, a válaszodra reagáltam. Nem nekem kellene ezen elgondolkozni, hanem neked, mert a pszicho- és szociopatákat csak példaként írtam, amit te voltál szíves kiragadni a hsz-emből és azóta is csak ezen rugózol, de nem csupán erre a két típusra szűkítettem le a kört, csak a többit nem soroltam fel.

    Amivel igazából nem is lenne különösebb baj, csak elbeszélünk egymás mellet, érdemi beszélgetés viszont nem folyik, ráadásul kezd olyan érzésem lenni, hogy próbálsz olyat kihozni a hsz-em tartalmából, ami nincs is benne.

    De ha esetleg kétségeid vannak a mondanivalómmal kapcsolatban, akkor most megpróbálom tisztázni, úgy, hogy érthető legyen:

    Számomra irreleváns, hogy pszicho- és/vagy szociopata, drogos, rasszista, felsőbbrendűségi komplexusban szenvedő, megélhetési bűnöző, vagy csak egyszerűen nem volt gyerekszobája. Az sem érdekel, hogy a felderített ügyek aránya kihatással van későbbiekre, azon az egyszerű oknál fogva, hogy nem szeretném, hogy én vagy valamelyik hozzátartozóm legyen a felderített ügy.

    Egy okostelefonos alkalmazás pedig nem fogja biztonságérzetemet növelni, ráadásul aki erre támaszkodik, annak az épelméjűségét is megkérdőjelezném.

    No offense, nem személyes és nem is személyeskedés, de az egyszerű emberek, mint én, nem számokban és statisztikákban mérik az emberéleteket, csökkenjen, vagy akár nőjön a jövőben a felderített és elkövetett bűncselekmények száma. :R

Új hozzászólás Aktív témák