Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Syl #8 üzenetére

    a light szalonnát nem ismertem, csak úgy hallottam, hogy az alkoholmentes sörtől 1 lépés a guminő :DDD

    ...én ezt amúgy kicsit aggályosnak érzem, hogy már szó szerint mindent át akarnak tenni a virtuális térbe: a játékok közül már sok nem arról szól, hogy olyan tevékenységet végezz, amire a való életben nincs lehetőséged... pl vezess egy f1-es autót, egy boeing747-et, harcolj a 2. vh-ban, vagy különböző fantáziavilágokat járj be, stb... egyre több teljesen hétköznapi tevékenységre épít: a minecraft a szememben egy virtuális lego klón... de miért jobb virtuálisan "alkotni", ha ugyanezt megteheti az ember a valóságban és akkor tényleges produktum keletkezik a keze által? annyira megfordul lassan minden, hogy amit pár éve a "ready player one"-ban láttunk, arról szól majd sok ember mindennapja... már nem olyan tevékenységeket akarnak virtuálisan végezni, amit a valóságban nem tudnak, hanem konkrétan az egész valóságot akarják virtuálisan leélni :U ez szerintem baromi ártalmas lesz

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák