Új hozzászólás Aktív témák

  • biscuit

    aktív tag

    válasz Diabolis #27 üzenetére

    "Nekik talán már lesznek ilyen igényeik mint nekünk."

    - Megintcsak viszautalnék jómunkásunk mondatára... valóban erre van igényük?!?! (vagyis a hiány nem "probléma"??? :U ) Tényleg élvezik, hogy antiszociális robotokká válnak?!?!?

    "Most a munkáltató brutális pénzeket költ el munkavédelemre."

    - 1 dolgoban biztos lehetsz! Ha sokat is költ, azt csak azért, mert kötelezik rá, vagyis többe fájna egy per "mulasztás" okán, mint kifizetni a "munkavédelmet" (milyen hülye kifejezés már... nem védi meg a munkát semmitől, de még engem sem a munkától... :DDD ). Eleget hallottam már a "pótolható vagy" dumát, pótoltak is. Igaz 2 emberrel, de megoldották a hiányom. Szóval ha "kiesnél", hiddel, le se sz*rnák!

    "Ha taknya-nyála egybefolyik, a robotot akkor is fogja tudni otthonról irányítani. Én ezt tenném, addig sem vagyok picsa fizetésért táppénzen."

    - Erről hosszasan lehetne eszmecserélni, de értem amit mondani akarsz és ebben igazad is lehet akár!

    "Én élvezném ha nem KELLENE emberekkel találkoznom, munkaidőben sem."

    - Ebben a kérdésben 100%-ig egyetértek veled! ÉN magam is jobbszeretem egyedül megoldani a feladataim, rühelltem emberek között lenni, amíg rá nem jöttem, hogy semmi bajom nincs az emeberekkel, csak kevés az olyan akivel szívesen együttvagyok! (és igen, sok a ba**atlan ember a világon, velük különösen nehéz a kooperáció, dehát a világ attól szép, hogy változatos, nem?!?! :DDD )

    "Nekem nem kell megmutatni, nekem önerőből is jó a VR."

    - Akkor előre a metaverzumba (ott biztosan nem találkozunk)!!!!! :DDD

    #34BiP

    "A játékbeli skinek, fegyverek stb. vásárlása még csak-csak, mert ott aprópénzekről van szó."

    Biztosan?

    [ Szerkesztve ]

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

Új hozzászólás Aktív témák