Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz biscuit #24 üzenetére

    Nem veszem kötekedésnek, nyugi.

    Nem mondtam, hogy a virtuális sörözés jó. Én sem élvezném. De ha valakinek ez jön be, lelke rajta, engem nem bánt. Ahogy nézem a mai fiatalokat, egyre kevésbé elvárás a személyes interakció. Nekik talán már lesznek ilyen igényeik mint nekünk.

    Robotizálás: Nagyon sok munka van amit egy robot nem fog tudni elvégezni. Értem én, hogy a műanyag színét a robot is tudja értelmezni, és letekeri az extruder harmadik fűtését ha nem jó, de egy ember másképpen reagál. És biztosan tudunk még ilyen munkákat mondani. Akár egy olvasztár. Most a munkáltató brutális pénzeket költ el munkavédelemre. Plusz az ember táppénzre megy, elfárad, szabadságot vesz ki. Fizetni kell a bejárását.
    A robot nem. És egy robotot nem csak egy ember tud irányítani. Ha taknya-nyála egybefolyik, a robotot akkor is fogja tudni otthonról irányítani. Én ezt tenném, addig sem vagyok picsa fizetésért táppénzen.

    Ebben is van igazság. De lásd a VR interakciót. Én élvezném ha nem KELLENE emberekkel találkoznom, munkaidőben sem. Már a VR előtt is jobban szerettem az ügyeimet telefonon/levélben intézni. Nekem nem kell megmutatni, nekem önerőből is jó a VR.

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák