2018. december 15., szombat

Gyorskeresés

(#1) majszter99

majszter99
(kvázi-tag)

Aztaaa a 4 kamera utan megint egy ertelmetlen baromsag :DD Nem egy hosszu tavra tervezett konstrukcio valoszinüleg, de "Time will tell"

(#2) Stabi83 válasza majszter99 (#1) üzenetére

Stabi83
(kvázi-tag)

Ha normálisan meg van csinálva akár tartós is lehet. Nekem tetszik ;)

(#3) zsolt501 válasza majszter99 (#1) üzenetére

zsolt501
(PH! nagyúr)

Hosszútávra tervezett telefon, na ne röhögtess, ma már sajnos eljutottunk oda, hogy alap a gyártók részéről, hogy olyan telefonokat gyártsanak amik jó ha kibírják a garancia idejüket komolyabb meghibásodás nélkül, ismerős Samsung A5-ös telefonja már 3x volt a szervizben, és még most sem jó, de több hasonló esetet tudok a környezetemben sajnos.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) hogabesz

hogabesz
(lelkes újonc)

Engem érdekelne a dolog. Nincs rajta noccs és mivel sosem szelfizek, ezért ha lenne olyan lehetőség, hogy lefixálom és nem fog csúszkálni - természetesen egy hátoldali FP szenzorral - akkor nekem ez lenne a tökéletes telefon.

(#5) gabikiraly2 válasza Stabi83 (#2) üzenetére

gabikiraly2
(fanatikus tag)

Így van. Nem csak az lehet jó ami csavarozva, ragasztva van. Volt Nokia 5200-ám, kb 5 évig volt használatban és egyszer sem volt baja.
Amúgy nekem is nagyon bejön, jobban tetszik, mint a noccs.

Csend a lelke mindennek!

(#6) dilajoska1 válasza majszter99 (#1) üzenetére

dilajoska1
(őstag)

Igen. Annak idején a Nokiának, Samsungnak, Lg-nek ....... is volt hasonló megoldása még a nyomogóbos telefonok idejében és én láttam olyat ami a mai napig normálisan működik. Ráadásul itt kisebb a mozgástér mint egy teljes billentyűzetnél.

[ Szerkesztve ]

(#7) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Wow. Egész jó. Olyan BlackBerry-s. Nekem tetszik ez a fajta megoldás.

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#8) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Lehet lemaradtam, de nem emlékszem, hogy lett volna Magic 1.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#9) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

FindX copy-paste?

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#10) zolomon17 válasza hogabesz (#4) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Szilikon tok rá, és már nincs is csúszkálás, ugyan ezen gondolkoztam :K

Ez egy egész tisztességes alternatíva lehet az új OnePlus-szam szemben, kár, hogy ez pont egy nappal később jön, mint a 6T, így vagy lemaradok az Early Bird-ről, vagy nem tudom megnézni igazán, hogy ez mit tud :(

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#11) Kokzor válasza fornettisuti (#8) üzenetére

Kokzor
(tag)

Volt, de talán csak Ázsiában. [link]

(#12) Baggins86

Baggins86
(fanatikus tag)

Gyere Kicsim a papához :B

(#13) Béééla

Béééla
(őstag)

Szenzációs, csak cseréljék meg a csúszás irányát és tegyenek egy qwerty-t a kicsusszanó részre.

Bélabá

(#14) majszter99 válasza zsolt501 (#3) üzenetére

majszter99
(kvázi-tag)

Ez teljesen igaz..tezsem hozza: sajnos

(#15) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Noccs helyett kicsit tulzonak erzem, de majd meglatjuk mennyire lesz okes.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#16) ripla

ripla
(őstag)

Egy újabb hibalehetőség, nem beszélve a porrol és mocsokról, ami majd megül a csúszkán. Nem kell.

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#17) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik, kíváncsi leszek rá.

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#18) judas13

judas13
(őstag)

Mi Mix 3 /elvileg/ okt.15-én beelőzi majd ugyanezzel az évtizedes és most újra feltalált,világmegváltó, csúsztahatós megoldással.
Mindegy legalább nem lesz Noccss!
--------------------------
ripla

Tízéves Samum a mai napig hibátlanul működik ezzel a megoldással csillió nyitás-csukás után is (az aksi miatt a teló már sajna nem használható) Persze aztóta sokat zuhant a minőség használati idő szempontjából az is tény.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#19) zolomon17 válasza judas13 (#18) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Ugyan ezen a véleményen vagyok, a csúsztatható telefonok vállalható idő alatt elérték azt a szintet, hogy nem koptak szét a zsanérok, nem kezdett el lötyögni az első-felső rész egymáshoz képest - ezt a technikát nem annyira nagy kihívás átvenni, pláne, hogy itt csak egy 6-8 mm-es rész mozog, nem pedig 4-5 cm.

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#20) DDA40X válasza judas13 (#18) üzenetére

DDA40X
(tag)

Érdekes. Nekem ugyanez a típus fél év után beadta a kulcsot. Tehát a tökéletes statisztikád mindjárt borul.

(#21) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Miért nem csinálnak egy mobilt elōlapi kamera nélkül? Szerintem nagyon sokan nem szelfiznek. Én felárral is venném,ha teljes display lenne

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#22) balgab84

balgab84
(fanatikus tag)

Sajnos elkoszolodik egy ido utan....

(#23) judas13 válasza zolomon17 (#19) üzenetére

judas13
(őstag)

Egyetértek!!

-------

DDA40X

Nem hiszem, hogy ez lett volna jellemző mint ami veled történt régen. Én nem emlékszem, hogy bárkinek is megmakkant volna ismerősök körében - pláne ennyi idő alatt . a mechanika...de most, hogy beszéltünk kivettem a dobozból és ki majd be csuktam párszór, mint a vaj ;)
De nagyon várom, hogy ezek a mostani anyaghasználat mellett hogyan is fognak majd hosszabb távon szerepelni. Én beváltanék rájuk így látatlanban is most úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

(#24) Sebhelyes válasza gabikiraly2 (#5) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

Nekem meg N80-am volt, már újonnan lötyögött a slidere.

(#25) SteveJobs válasza judas13 (#18) üzenetére

SteveJobs
(őstag)

Azért mert a D600 fém a fémen fut de már az e 250 nem.
Nokia n95 fele fém fele műanyag szar is lett fél év múlva!

(#26) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Mi Mix 3 te vagy az? :P

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#27) wesder válasza pusszycat (#26) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elég ciki lesz ha befut a Mix3 azt pàr napra rà bemutatjàk ugyan azt Honor néven.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#28) judas13 válasza SteveJobs (#25) üzenetére

judas13
(őstag)

Értem,köszi.

Az enyém a képen látható sgh e 370 volt.

[ Szerkesztve ]

(#29) peti85

peti85
(fanatikus tag)

Nekem LG KF510 volt (megvan még mindig). 4 évig használtam, ma is tökéletes a mechanikája. Pedig sokszor csak a kezembe volt és azzal játszottam, hogy ki-be nyitogattam, olyan jó érzés volt azt a rugós mechanikát használni amit beépítettek. Nagyon szerettem azt a telefont. Full fém ház és üveg előlap.

HP Elitebook 8560w DreamColor - Honor 8

(#30) pusszycat válasza wesder (#27) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Az lesz. Itt már a márkahűség dönti el ki melyiket választja. :K

peti85 @: Samsung D600 elpusztíthatatlan csak az akkuja volt gyenguska.

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#31) judas13 válasza peti85 (#29) üzenetére

judas13
(őstag)

Pedig sokszor csak a kezembe volt és azzal játszottam, hogy ki-be nyitogattam

Detto!! :K

(#32) pusszycat válasza judas13 (#31) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

A mondat első fele kissé félreérthető... Van aki szavanként olvas... :))

(#33) SteveJobs válasza pusszycat (#32) üzenetére

SteveJobs
(őstag)

;]

(#34) Ferko75HUN válasza pusszycat (#32) üzenetére

Ferko75HUN
(senior tag)

Van aki szavanként olvas

Ez nagyon nagy és milyen igaz, ha nem írod nekem fel sem tűnt volna. :D

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#35) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nem kell noccs meg 1mm-es káva és akkor nem kell ilyen hülyeségekkel kínlódni...

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#36) Aryon87 válasza judas13 (#18) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Na végre egy igazi érdekesség. Tetszik, kíváncsian várom a megjelenését.

Nekem a Sony Ericcson W580i a mai napig működőképes (leszámítva a kijelző időszakos vibrálását és a hangszóró megszakadását ha nyomva van a gomb és fél napos akksiját), a csúszka se nem akad, se nem nyekereg, stabilan tartja magát

Pocophone F1 & Huawei P9

(#37) judas13 válasza pusszycat (#32) üzenetére

judas13
(őstag)

:R

Csak idéztem de attól még igaz lehet ha kiragadjuk a szövegkörnyezetből a részt :D

-------

Aryon87

A jó öreg SE akkor de szerettem! És ma is működik tesssék a mechanika..

[ Szerkesztve ]

(#38) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Anyámnak is vmilyen régebbi (néhány éves), szétcsúsztathatós Samu telója van és hibátlan.

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#39) Aryon87 válasza judas13 (#37) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Bizony, akkoriban SE teloim voltak. Meg a WT19i is megvan:)

Pocophone F1 & Huawei P9

(#40) judas13 válasza Aryon87 (#39) üzenetére

judas13
(őstag)

:C
Nekem is volt pár darab :K

(#41) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Újabb baromság csak azért, hogy elérjük a "tökéletes telefont", ami úgy néz ki mint egy kijelző. De, miért is? És, ha egyszer ez megtörténik, akkor nem fog minden telefon tök ugyanúgy kinézni?

Egyébként tegyük fel, hogy időtálló. Nem fog lötyögni, stb. Akkor is "felezi" a telefont csak két dolgot említenék, aminek az elhelyezése így hatványozottan nehezebb: akkumulátor és kamera.
Szóval szo*atjuk itt magunkat a "nemes cél" érdekében, vagy ha úgy tetszik nemlétező problémára generálunk hajmeresztő megoldásokat. :W

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#42) Baggins86 válasza <Adamsky> (#41) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

És akkor mi van ha tök ugyan úgy fognak kinézni? Te divatkiegészítőnek veszed vagy használati tárgynak?

Szerintem a mérnökök azért vannak, hogy megoldják ezt a gondot, de remélem olvassák a MA-t, így rájöhetnek milyen nehézségekre nem gondoltak...

(#43) wesder válasza <Adamsky> (#41) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Geez man...
Szerintem ezt gondold àt újra.:U

(#44) <Adamsky> válasza Baggins86 (#42) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"Te divatkiegészítőnek veszed vagy használati tárgynak?" - nem, de azért régebben még néztek ki valahogy a telefonok. Egyiknek-másiknak voltak ismertető jegyei.
Ja, és itt a PH!-n is állandóan megy a nyavalygás, hogy "ez ugyanolyan. mint amaz", vagy "tiszta .... copy". Hááát, most marad majd a hátlap, amin kiélhetik a dizájnerek a vágyaikat :)
De, ez egyébként is csak az egyik fele a dolognak. A másik, hogy folyamatos kompromisszumokat kötünk azért, hogy meg legyen a hőn áhított "faltól-falig" kijelző. Ez a csúsztathatós megoldás, vagy éppen a motoros szelfi kamera ékes példája ennek. Vannak gyártók persze akik - egyelőre legalábbis - ellen tudnak állni a hülyeség cunaminak (pl. Samsung). A kérdés csupán, meddig?

(#43) wesder
Nyugodtan írd, hogy "Atyaúristen". Semmi szükség a menőzésre. ;)
Egyébként van konkrét hozzáfűzni valód is a témához?

(#45) wesder válasza <Adamsky> (#44) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szimplàn csak butasàgnak tartom hogy szerinted ez egy rossz koncepció. Ebbe is belemegy 4K akku, és így nem kell Notch sem. Az egyediség legyen a gyàrtók gobdja.
Akinek meg nem kell az előlapi kamera az dob rà egy tokot és nem nyitogatja.

Nekem egyébként a Nex megoldàsa tetszik legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#46) <Adamsky> válasza wesder (#45) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"Ebbe is belemegy 4K akku ... "
Igen, ezt hol írták? De, még ha így is van, akkor a szétcsúsztatható mechanika elhagyásával könnyen lehet, hogy akár 4300 mAh-s is lehetne ...
És, ott van még a kamera kérdés. Vajon mi fér bele a "felezett" vastagságba, akkor, amikor egyébként minden második telefonon "dudor" kamera van?

"Nekem egyébként a Nex megoldàsa tetszik legjobban."
Igen, az nekem is jobban tetszik, ha már "muszáj" a keskeny káva.

(#47) pászka

pászka
(tag)

Nekem tetszik főleg úgy hogy már 4 éve honoros vagyok. Most 8-ast nyúzok és remélem még lesz dual active mert akkor búcsúznom kell a márkától...
Egyébként már van ilyen szétcsúszatható telefon: https://www.oppo.com/en/smartphone-find_x/

(#48) pusszycat válasza pászka (#47) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ja,csak azt motor mozgatja,ezt meg az ujjacskád. :)

(#49) SteveJobs válasza pusszycat (#48) üzenetére

SteveJobs
(őstag)

Van itt olyan aki szereti fel le húzkodni! ;]

(#50) pusszycat válasza SteveJobs (#49) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Közel 100 % ha a műkedvelő női fórumtársakat is beleszámítjuk. :P

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.