Új hozzászólás Aktív témák

  • bakagaijin

    tag

    Én vettem egy ilyet, szerintem baromi kényelmes.

    Pár zavaró dolgot találtam:
    * egér nélkül nem lehet kapni wireless-ben, muszály kicsengetni az extra zsét az egérért... ami annyira azért nem jó. (Legalábbis egy Logitech MX Master akárhányhoz képest kényelmetlen. Igaz egy olyan egér drágább mint ez a szett együtt)
    * A média gombok visszafejlődtek régebbi Stream verziókhoz képest. Kisebbek is... és attól félek kevesebb ideig is bírják (Pause gombot baromi gyakran használom meló közben)
    * A cherry keys telepítő 60+MB... WTF? Azért hogy valamit betársítsak a böngésző gombhoz? Mondjuk anélkül is megy, szóval a cherry keys felejtős.
    * Nincs semmi visszajelzés a töltöttségről. Szerintem terveztek... de aztán budget cut áldozata lett. Legalábbis a billentyűzet házán a bekapcsoló gomb mellett van egy jelölés ami arra utal hogy oda valamit akartak tenni, de végül mégsem.

    Maga a billentyűzet viszont baromi kényelmes, két ceruzaelemmel megy, stabilan áll az asztalon, nem csúszkál, egyből kib. gyorsan lehet rajta gépelni - nagyon gyorsan rá lehet kattani :) és ez el is feledtet azonnal minden fent említett problémát.

    Ha valaki hordozni akarja akkor jó hír, hogy az usb-s vevő mágnesesen bepattan az egér aljába és nem veszik el. Amúgy meg élénkpiros színű, hogy feltűnjön és ne felejtődjön bent valakinél vendégségben.

    Megj: en US international leosztást vettem (nem L-alakú enteres és teljes széles shift gombokkal). Az meg hogy mit gravíroznak rá az nem érdekel... de most hogy ránéztem, feltűnt hogy ezt matricázták... a stream xt még gravírozott volt. Mondjuk ez legyen a legkisebb, a gombok maguk baromi jók :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák