Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Alborosie #26 üzenetére

    Btw, az Axa pont azért tudott annak idején sokkal kedvezőbb kondíciókkal aláígérni más bankoknak (számlavezetés, betéti kamatok, hitelek, biztosítások), mert az így kiesett költségeket azzal spórolták meg, hogy nem építettek ki fiókhálózati infrastruktúrát.

    Amúgy meg ha nem Axás ATM-nél vettek fel pénzt a lemásolt Axás kártyátokkal, akkor miért is kellene az Axa rendszereiben látszania az idegen bankhoz tartozó ATM pontos címének stb.? Szerinted pl. naprakész nyilvántartásuk van mondjuk az OTP-s ATM-ekről, azonosító alapján? Annyit tudnak megmondani, hogy melyik bankhoz tartozhat az adott ATM, aztán az a másik bank a rendőrség megkeresésére kiadja majd az adott ATM-ről a pontos helyrajzi információkat + a kamerafelvételt.

    Kötve hiszem amúgy, hogy ha most mennél be az OTP-hez/Budapest Bankhoz, akkor ugyanúgy "elcsacsognák" neked, hogy volt ilyen esetük. Lehet persze, hogy jó pár éve ezt még nem vették túl szigorúan...

    Nézd, folytathatjuk még (bár tudom, hogy hiába próbálok rávilágítani neked arra, hogy a bank mit, miért csinál), de ettől neked nem lesz jobb (mivel én nem fogok tudni segíteni, hiszen nem látok bele az Axa eljárásrendjébe, sem pedig a rendőrségébe, de ezt az elején is leírtam).

    Mindenesetre szorítok, hogy a károtokat megtérítsék.

    Ui.: egyébként az megvan, hogy a rendőr egy általánosságot sütött el (ha jól értem, amit írtál, egy szót sem mondott arról, hogy melyik bankkal "volt már ilyen eset")? Ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy "igen, ütöttek már le fényes nappal embert az utcán", kb. ennyi relevanciája van a mondatának. (Mert ugye konkrétum, az nincsen benne...) Szóval kissé fura, hogy ez alapján a banki alkalmazotton meg számon kéred, hogy miért nem mond neked konkrétumot, de mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák