Új hozzászólás Aktív témák

  • Alborosie

    aktív tag

    válasz Tim82 #17 üzenetére

    Nagyanyám, mint írtam. :)
    Neki egyedül vezetékes telefonja van. Így sajnos eléggé megvolt lőve ezzel.
    S mivel Én vagy alig voltam otthon, mert dolgoztam vagy külföldön voltam, így nekem is hiába jött volna az SMS. Mire tudom neki jelezni, hogy levettek pénzt, ugyanott tartunk.

    Nem akarom utólag (igaz az eljáráskor sem...) semelyik felet hibáztatni. Vélelmezem, hogy a rendőrség és a bank is a lehető legjobban járt el.

    Ebben az egészben az volt kellemetlen csak, hogy a hiányt be kellett foltozni.
    Akkoriban mondták ezt a kompenzációt, de ugye a bank hivatkozott, hogy a rendőrségi jegyzőkönyv, a rendőrség a banki papírokat kérte. Nos, ezt mindkét fél megkapta.
    Ezután lett hatalmas csend!
    Nem írt senki, nem hívott senki.

    Nagyanyám jelentette is volna az esetet, csak ugye álmában nem gondolta volna, hogy egyszer csak kártyán keresztül kezd apadni a számla.

    Tény, hogy ATM logokat lehetett volna még nézni és persze technikailag még kismillió más dolgot sem. Esetünkben ez kimaradt!

    Ismerősi körben az OTP-s számlaürítésekről hallottunk. Ott sem történt kompenzálás anno. Lehet aztán változtattak a bankok, ezt nem tudom! De anno 200%, hogy senki nem csinált semmi komolyabb vizsgálatot se kompenzációt!

    Az, hogy több kártyás eset volt, azt a rendőrségtől tudtuk meg. Az eljáró nyomozó mondta, hogy mi már az XY-ik eset vagyunk. Úgyhogy ez főleg érdekesebbé teszi azt, hogy mi lehetett a bank körül?!

Új hozzászólás Aktív témák